Szisszka

Regisztráció dátuma: 2018. február 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Uriage Toléderm Krém Normál/Kombinált Bőrre

Uriage Toléderm Krém Normál/Kombinált Bőrre
2019. július 2.

A száraz bőrre való változatával kezdtem ami tavasszal nagyon jó volt, gondoltam nyárra kipróbálom a normál bőrre valót (nyáron minimálisan száraz a bőröm) és nem csalódtam, ez is nagyon jó kis krém. Azonnal beszívódik, nem csillog tőle a fejem, kevés szilikon van benne így nem idegesít. Én utálom az agyon szilikonozott krémeket. Egyébként egy allergiás reakció (nem tudom mitől de nagyon csúnya volt az arcom) után választottam az Uriage Toléderm termékcsaládot, biztos, hogy maradok ennél a terméknél.

Uriage Toléderm Riche Krém Száraz Bőrre

Uriage Toléderm Riche Krém Száraz Bőrre
2019. július 2.

Hetekig bújtam az internetet, hogy találjak egy jó hidratáló krémet a vízhiányos és jelenleg nagyon száraz bőrömre. Rengeteg jónak tűnőben már a második összetevő szilikon amitől én rosszul vagyok, nem bírom. Ebben minimális van, nem zavaró egyáltalán. Nagyon jól hidratál, kicsit zsírosabb krém, az első fél órában picit fényesebb az arcom tőle de aztán ez teljesen megszűnik. Ha minden így marad tutti újra veszem.

Update: Azóta is ezt használom, viszont egy hete váltottam, ezt használom éjszakai krémnek és nappalra a kevésbé száraz bőrre valót. Még mindig imádom!

Tonymoly Floria Brightening Peeling Gel

Tonymoly Floria Brightening Peeling Gel
2019. április 11.

Update: Azóta megvettem a nagy kiszerelést is. Még mindig imádom ezt a terméket és itt felettem írja valaki, hogy ha sűrűn használja, akár egymás után akkor tényleg alig kukacosodik, ezt én is próbáltam. Tehát nem maga a termék kukacosodik ennyire. Én kb heti 1-2x használom, nagyon szép és puha lesz tőle a bőröm.

Mintát vettem csak de hamarosan beszerzem nagy kiszerelésben. Kedvenc lett már első használat után. A kukacosodás furi, tényleg nehéz eldönteni, hogy a kis kukacok a bőröm vagy a termék de mindegy is mert használat után nagyon puha a bőröm.