Best of Beauty 2019

szisz5

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2018. november 29.

Nem túlságosan szeretem használni. Rendkívül olajos, nagyon nehezen szívódik be, emiatt (mivel esénként használom) meggyőződésem, hogy a fele a párnámon landol... :D mindegy, legalább nem lesz ráncos... Nincs túl nagy tapasztalatom retinolos szérumok terén, de biztosan tovább keresgélek majd.

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2018. november 4.

Pár hete használom reggelente, esténként pedig a Geek&Gorgeous 101 HA light szérumát. Nem tudom, hogy melyiknek köszönhető inkább, de sokkal szebb lett a bőrképem. Az eddig rendszeresen begyulladó pontok nyugalomban, a sebek szépen gyógyulnak. A vízhiányos hámló foltok is eltűntek.
Mézszerű kinézete van, de egyébként rendkívül könnyed állagú, gyorsan beszívódik. Összetevők alapján verhetetlen, egyedüli problémám az ára, egyelőre csak mintát rendeltem kíváncsiságból, de nem vagyok biztos benne, hogy ez beleférne a büdzsémbe (emiatt 4*). Keresem az olcsóbb alternatívát.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2018. november 4.

Pár hete használom, esténként eloszlatok 4 cseppet az arcomon, reggelente pedig a PC ultra-light szérumát kenem. Nem tudom, hogy melyiknek köszönhető inkább, de sokkal szebb lett a bőrképem. Az eddig rendszeresen begyulladó pontok nyugalomban, a sebek szépen gyógyulnak. A vízhiányos hámló foltok is eltűntek. Nagyon könnyed az állaga, kellemes eloszlatni az arcon, szinte azonnal beissza a bőröm. Eddig nagyon tetszik és az ára is szuper :)

15 ÖSSZETEVŐ