szisz5

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Anastasia Beverly Hills Norvina Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Norvina Eye Shadow Palette
2020. július 17.

Elképesztő színek, zseniális formula. A többi high end palettám elbújhat mögötte. Megvan a Modern Renaissance is, ami szintén szuper, de a formula azóta még inkább javult: vajpuha és rendkívül pigmentált. A fényes színek nem metálosak, sokkal inkább csillogó, szikrázó duochrome árnyalatok, a Huda Beauty préselt pigmentjeit hajazzák, csak elérhetőbb áron.
Féltem egy kissé, hogy az én meleg tónusomhoz nem lesz-e túl "hideg" ez a paletta, de így élőben sokkal inkább mondanám ezt egy meleg árnyalatú palettának (egyetlen igazán hideg szín van benne: a Soul.)
Nagyjából 7 szín az, ami igencsak hasonló a Modern Renassaince-ben találhatókhoz, a többi vadonatúj árnyalat. Szuper, inspiráló, nagyon változatos sminkek készíthetők vele, akár kezdő palettának is ajánlom.

Trend It Up Kontúrozó Paletta

Trend It Up Kontúrozó Paletta
2019. október 9.

Porol, nem tartós, alig pigmentált. Pénzkidobás. Kár érte...

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette
2019. szeptember 6.

Jó ideje megvásároltam ezt a palettát és valóban minden csupa szépet és jót el lehet mondani róla. Változatosak a színek, jól pigmentáltak, ár/érték arányban remek, mégis a várt "függőség" elmaradt, nem vált a kedvencemmé.
Ami nagyon zavar benne, hogy még a neutrálisnak, szürkésbarnásnak tűnő színek is nagyon erőteljesen sárga (már-már narancssárga) és/vagy bordós alaptónusúak (?!), ha nappali sminket készítek vele, és kisebb mennyiségben viszem fel, szinte csak egy narancsos/ bordós paca látszik. Más palettáknál (UD, ABH ilyesmit soha nem tapasztaltam).
Van egy-két korallos szín, amit nagyon kedvelek, de összességében alig használom, inkább az előbb említett palettáimhoz nyúlok. Fontolgatom, hogy megválok tőle.

15 ÖSSZETEVŐ