szisz5

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Trend It Up Kontúrozó Paletta

Trend It Up Kontúrozó Paletta
2019. október 9.

Porol, nem tartós, alig pigmentált. Pénzkidobás. Kár érte...

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette
2019. szeptember 6.

Jó ideje megvásároltam ezt a palettát és valóban minden csupa szépet és jót el lehet mondani róla. Változatosak a színek, jól pigmentáltak, ár/érték arányban remek, mégis a várt "függőség" elmaradt, nem vált a kedvencemmé.
Ami nagyon zavar benne, hogy még a neutrálisnak, szürkésbarnásnak tűnő színek is nagyon erőteljesen sárga (már-már narancssárga) és/vagy bordós alaptónusúak (?!), ha nappali sminket készítek vele, és kisebb mennyiségben viszem fel, szinte csak egy narancsos/ bordós paca látszik. Más palettáknál (UD, ABH ilyesmit soha nem tapasztaltam).
Van egy-két korallos szín, amit nagyon kedvelek, de összességében alig használom, inkább az előbb említett palettáimhoz nyúlok. Fontolgatom, hogy megválok tőle.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2018. november 29.

Nem túlságosan szeretem használni. Rendkívül olajos, nagyon nehezen szívódik be, emiatt (mivel esénként használom) meggyőződésem, hogy a fele a párnámon landol... :D mindegy, legalább nem lesz ráncos... Nincs túl nagy tapasztalatom retinolos szérumok terén, de biztosan tovább keresgélek majd.

15 ÖSSZETEVŐ