sziszcsy

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrtípus: Zsíros

Schwarzkopf Color Live Hajszínező Pakolás

Schwarzkopf Color Live Hajszínező Pakolás
2022. november 8.
(!)

Tesztelésre kaptam ajándékba, ezúton is köszönöm :)
Festett/leszivatott szőke hajamon próbáltam a pink árnyalatot. Mivel valamivel finomabb rózsaszínt szerettem volna elérni 2 adag hajpakoláshoz kevertem 1 adag színezőt, azt hagytam a hajamon 10 percig. A bőrömtől kezdve a körmömön át a csempéig mindent befogott rózsaszínre, úgyhogy nagyon elővigyázatosan kell használni :)
A higítás nem sikerült, a szín ugyanolyan durva intenzív maradt, mint amilyen a csomagoláson (ez amúgy jó hír, ha valaki erre vágyik). 4 mosásig meg sem mozdult a szín, utána kezdett fokozatosan kikopni, de nekem 3 hónap után sem tűnt el a hajamból teljesen - foltokban még rózsaszínes. Még egy alkalommal újraszíneztem vele a hajamat (itt még több hajpakoláshoz kevertem a színezőt, de az árnyalaton ez ismét nem változtatott semmit).
Kimosva a hajam állagán nem segített - sőt! Sprőd, és nyúlós volt, és látványosan sok hajam hullott a színező kimosásakor.
Összegezve: iszonyú tartós, de nem túl kíméletes, és az árnyalat nem finomítható.

Moroccanoil Light Hydrating Mask

Moroccanoil Light Hydrating Mask
2022. június 28.

Hú de imádom! Tisztázzuk az elején: nagyon drága, de szerintem jó befektetés. Nálam az illata eleve 10/10-es, mióta kipróbáltam mindent leváltottam Moroccanoil család termékeire. Vékony szálú, szőkített, festett, milliószor meggyötört hajam van, ami kb másnapra zsírosodik, a vége meg tök száraz. 10 perc ezzel a pakolással csodát tesz, könnyen kifésülhetővé, puhává és kezelhetővé válik a hajam, vizesen nem nyúlik annyira (sajnos a zsírosodási gondon nem segít). Minden 3. hajmosásnál használom, kevés elég belőle így sokáig elég. Könnyen kimosható a hajból és nem nehezít. Nekem még ilyen aranyáron is újravevős.

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense
2022. június 16.

Elsőre nagyon kellemes, bársonyos de intenzív, karakteres női illatnak tűnt. Kifinomult, virágos de nem túl tolakodó vagy erőszakos. Sajnos pár óra elteltével csak és kizárólag a púderes vonal maradt meg, így már zavaró volt számomra. Kis idő után a tömény “púderszagon” kívül sok nem maradt belőle, így nem venném meg.