sziszcsy

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Belif Aqua Bomb Sleeping Mask

Belif Aqua Bomb Sleeping Mask
2019. június 20.

Imádom! Szuper éjszakai krém, nagyon durván hidratál, mégsem leszek tőle pattanásos. Nagyon kevés elég belőle, így rengeteg ideig elég. Este a szokásos arcápolási rutinom után viszem fel, reggel pedig leöblítem az arcom. Picit ragacsosra szárad, az illata nagyon kellemes.

Too Faced Peach Blur Finishing Powder

Too Faced Peach Blur Finishing Powder
2019. január 3.

ez a termék nagy csalódás. púdernek nevetséges: rózsaszín és túl csillogó. így, ha csak nem akarunk egy diszkókismalacra hasonlítani, teljes arcra nem használható.
highlighternek babafing jellegű semmi, pirosítónak pedig kevés, szinte láthatatlan.
bár az ígért barackos illat elmaradt, a csomagolás gyönyörű, a tükör is szuper, de örülök, hogy csak mini kiszerelésben vettem meg, mert a termék úgy ahogy van haszontalan.

Caudalie Cleansing Water

Caudalie Cleansing Water
2018. december 16.

Tök béna.
50ml-es utazó kiszerelésben kaptam ajándékba. A csomagolása cuki, az illata finom.
És itt le is zárul a pozitív kommentek listája.
Az alapozót egészen jól leszedi, viszont a szemsminkkel egyáltalán nem bánik jól. A szempillaspirált elkeni pandaszem feelingűre, és ennyi. Használat után pedig furi feszülő érzése lesz a bőrömnek.
Biztosan nem venném újra, ennél még a Garnier micellás vizei is jobban teszik a dolgukat.