sziszcsy

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer

Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer
2021. október 7.

fú nekem ez egy abszolút nem! olyan sűrű és olajos állagú, mintha zsírt kennék a szemem alá, és hiába púderezem/békelem/fixálom, sosem marad a helyén. ha szemüveget hordok, fél óra múlva már teljesen elmászik, vagy ha lefele nézek, és a szempillám esetleg hozzáér az arcomhoz, azt LEOLDJA, és fekete foltok lesznek tőle a szemem alatt - nagyon para. próbáltam ezer féle alapozóval, púderrel, bármivel kombinálni, de nekem ez az egyik legrosszabb korrektor, amivel valaha dolgom volt, hiába az ígért teljes fedés. csak a márkanév miatt kap 2 csillagot, különben szerintem ki fogom dobni. még jó, hogy nyertem és nem fizettem érte :(

The Ordinary Coverage Foundation

The Ordinary Coverage Foundation
2021. szeptember 1.

sajnos nekem ez egy nagy nem. 2 árnyalatban is rendeltem - egyik sem vált be. rózsaszínes árnyalatú bőrömhöz a pink undertone színek közül választottam, mindkettő iszonyatosan sárgának hat. sajnos a skin match nem jött össze :( fedése közepes, de építhető, nekem kicsit száraz maga a termék. összességében nem vagyok elégedett, szerintem ha a tökéletes színt megtalálnám, akkor sem venném újra.

Uriage Bariésun Napozás Utáni Testápoló Spray

Uriage Bariésun Napozás Utáni Testápoló Spray
2021. augusztus 24.
(!)

tesztelésre érkezett, a tengerparti nyaraláshoz használtam fel 🥰 minden nap fújtam belőle magamra a napozást követő zuhanyzás után. kellemes, lágy, hűsítő érzést kölcsönöz (nem extra jeges lehűlést), és a szórófej nagyon óvatosan de egyenletesen permetezi a bőrt. illata kellemes, de nem tolakodó (inkább nőies, de húzódó bőr illetve leégés esetén szerintem férfiak sem bánják). számomra az egyetlen negatívum, hogy befújás után hosszú percekig várni kell, amíg megszárad, illetve “vizes/tejes” hatás lesz a bőrön utána - ezért csak 4 csillagot kap.