Sziszi

Regisztráció dátuma: 2011. január 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. január 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ilcsi Anti Ageing & Hyaluron Hidratáló Krém

Ilcsi Anti Ageing & Hyaluron Hidratáló Krém
2018. március 10.

Kellemes krém, jól hidratál, bár elég nagy mennyiséget masszírozok reggel este az arcbőrömbe. Két hete használom, eddig feltöltő hatását nem tapasztaltam. Smink alatt többször kifényesedik napközben, azt fel kell itatni. Ettől függetlenül, szívesen használom, remekül hidratál.

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette
2018. március 10.

Nagyon jó termék! Nemcsak újra frissé teszi a hajat, hanem tartást is ad neki. Nekem két-három nappal simán kitolja a következő hajmosást. Használta után sokkal könnyebb tupírozni, és tényleg megemelkedik a hajtő. Ad egy kis színt is a hajnak, bár nekem nem ősz a lenövésem, így erről nem tudok érdemben nyilatkozni. Számomra biztosan újravevős termék! Az viszont sajnos igaz, hogy mattá teszi a hajat...:-(

Matrix Biolage Advanced Full Density Densifying Spray Treatment

Matrix Biolage Advanced Full Density Densifying Spray Treatment
2018. február 20.

Nekem bejön! Én nem a samponjával és kondicionálójával használom, hanem
más matrix termékekkel. A fejbúbomon szekciónként befújom vele a hajtöveket, majd jól bemasszírozom, végül a teljes hajhosszba belefésülöm. Számomra abban segít, hogy jobban megálljon a tupir a hajamban.

4 ÖSSZETEVŐ

Acacia Senegal Gum i EWG Kockázat: EWG Adat: közepes

Gumiarábikum. ASzaharavidékén honos arabmézgafaszagtalan, nyálkás, gumiszerű váladéka.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző ésmaszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő)hatása miatt használják a kozmetikumokban, az EWG szerint pedig kiváló kötő- és sűrítőanyag.Az összetevővel elsősorban szempillaspirálokban találkozhatunk.