Best of Beauty 2019

Sziszikee58

Regisztráció dátuma: 2018. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém
2019. július 16.

Tegnap használtam először, és eddig nagyon tetszik. Jól habzik, kellemesen mentolos, és valamiért tisztábbnak érzem tőle a fogaimat mint az eddigi fogkrémektől. Bár szerencsére annyira nem érzékenyek a fogaim, de néha előfordul hogy hidegre/melegre (illetve csokira is) érzékenyebbek pár napig. Kíváncsian várom hogy ettől a fogkrémtől is előfog-e ez fordulni.

Az ára engem annyira nem érint, mivel nem drogériában vettem, hanem egy kisboltban, sokkal olcsóbb áron.

Lactacyd Fresh Intim Mosakodó

Lactacyd Fresh Intim Mosakodó
2019. július 9.

Elől hűsített, de mivel a hüvelyemnél úgy mart, hogy még fél órával fürdés után is éreztem, befejeztem a használatát. Hiába vigyáztam hogy ne menjen oda sok, ezt egyszerűen nem lehetett elkerülni. Nagyon nagy csalódás lett, pedig imádom a Lactacyd termékeket pont azért, hogy nem irritálnak. Nem is értem hogy tudtak egy ilyet terméket piacra dobni, de örülök már hogy nem gyártják.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2019. július 6.

Mivel 1-2 helyen olvastam hogy valakiknek lila lett tőle a haja, picit féltem vele hajatmosni, nehogy a balayage szőke hajamból lila legyen :DD Ebből kifolyólag nem is hagytam rajta sokáig, (bár nekem nem csibesárga szőke a hajam egyébként sem) de ettől függetlenül nagyon szép szőke hajszínem lett tőle. Az illata kellemes, jól is habzik. Viszont kesztyű nélkül nem mertem vele hajatmosni, mert tartottam tőle, hogy a műkörmömet megfogja a lila szín. (Akinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata ne tartsa magába)
A hajam egyébként elég gyorsan zsírosodik, kíváncsi vagyok mennyi idő után kell tőle majd mosnom újból. Folyamatosan nem fogom csak ezt használni, de amint úgy látom hogy picit sárgásodik a hajam, mindenképp újra előveszem. Ár-érték arányban eddig szuper!