Sziszilady

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

BDK Parfums Pas Ce Soir EDP

BDK Parfums Pas Ce Soir EDP
2022. február 5.

Benne megtaláltam életem egyik illatát, de a szillázsa (rajtam legalábbis) botrányos. Én Angel edt-t érzek benne, de ez lágyabb, gyümölcsösebb, kedvesebb illat. Nagyon tudnám szeretni, de kiábrándít, hogy alig érzem magamon. :(

Chatler Original 2 EDP

Chatler Original 2 EDP
2022. február 5.

Egy kedves parfümös barátnőmtől kaptam kóstolót Ella K Reflet Sur L'Okavango illatából. Csodálatos, de az ára... Ő hasonlította a Gaultier 2 illatához. Számomra Apom femme és far away jellegű, mivel csak őket ismerem. Na de ráleltem erre a kis hasonmásra és az itteni egyetlen pozitív vélemény alapján gyorsan meg is rendeltem és milyen jól tettem! Tartóssága számomra kiemelkedő a 2ezres dupe-ok körében, igaz 2x annyit kell belőle fújnom. De imádom! Csak ajánlani tudom! Vegyétek! 😍

Garnier Regeneráló Kézápoló Krém

Garnier Regeneráló Kézápoló Krém
2022. január 23.

Update: megszoktam a szagát, már nem zavar. 😅

Hidratáló hatása szuper, az illata sajnos borzasztó. Lehet idővel megszokom, de egyenlőre gyomorforgató sajnos. Anno terhesen ennek a családnak a testápolóját bírtam csak használni, illata szolid és finom volt és szuperül hidratált. Na ennek reményében vettem le gyorsan a drogéria polcáról ezt a kézkrémet és szomorúan tapasztaltam, hogy nem ugyanaz az illat. Parfüm/illatmániásként nekem ez is fontos, így újravenni emiatt nem fogom.