sziszoka

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Felce Azzurra Classico Tusfürdő

Felce Azzurra Classico Tusfürdő
2019. október 8.

Itteni vélemények miatt vettem meg,bár ne tettem volna.Az illata valami borzalom.Megszaglásztam a Müllerben,gondoltam csak a flakonban ilyen erős az "illata",igazi nyanya parfüm😃.Zuhanyozás közben még a fejem is megfájdult ettől a tömény szagtól.Ilyen büdös tusfürdőm még sose volt.Vannak illatok,amik nem tetszenek,de ez annyira taszít,hogy azt el sem lehet mondani😨.
Ettől az "apróságtól"eltekintve kellemes a használata,nem szárít.

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2019. augusztus 16.

Engem sem irritál egyáltalán.Az összetevőit látva,akár a tusfürdőmet is használhatom.Nem?Imádom az illatát amúgy.Szerintem a továbbiakban nem adok érte 1000 ft-ot.Még ingyen se kell...Direkt azért veszi az ember lánya,hogy "oda"valami kíméletesebbet használjon,erre megvesz ilyen összetevőket.Kész lehúzás.

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2019. június 24.

A kedvenc Elsève olajom helyett szerettem volna egy olcsóbb verziót,de mint minden ilyen jellegű próbálkozásom,nem jött be.Mindig ráfaragok,ha valamiből olcsóbbat veszek.Annyira sűrű;hogy nem lehet szinte felvinni a hajamra úgy,hogy mindenhova egyformàn jusson.Egyáltalán semmi pluszt nem ad,ha nem kenném fel se venném észre.