szitakötő

Regisztráció dátuma: 2013. november 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. november 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Tangle Teezer The Ultimate Hairbrush

Tangle Teezer The Ultimate Hairbrush
2019. február 12.

Imádom! Kislányom derékig érő vastag szálú, hullámos, "rasztásodó", csomósodó hajára vettem. Egy csoda! Nem csak a bogokat szedi szét, de tényleg selymes, csillogó lesz a hajunk tőle (mert persze én is rákaptam a használatára :) Ezzel a kefével végre normális lófarkat tudok neki csinálni (a többivel a copf alatti, tarkó haj-részt nem sikerült soha simára fésülnöm). Nem száll a haj tőle, csak nagyon-nagyon kicsit. Hajbalzsamot is szépen át lehet fésülni vele a vizes hajon. Vettem egyet R. betűs drogériában, majd rendeltem egyet webáruházból (cosm...). Utóbbi 3000 ft volt, féltem is, hogy nem lesz eredeti. Szerencsére az volt!

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2018. december 14.

Esti használattal 3 hónapig tartott ki úgy, hogy szerintem kicsit sokat pumpáltam 1-1 alkalommal (3/4 pumpalenyomásnyinak mondanám). Próbáltam maximálisan a leírásnak megfelelően használni. Hát, én beleszerettem, pedig a negatív vélemények hatására nehezen döntöttem, ki akarom -e próbálni egyáltalán. Nem bántam meg, sőt! Korábban még nem használtam olajos lemosót, így nálam teljes a "húha-élmény", imádom, mennyire puhává teszi a bőröm. Nagyon jó érzés 1-2 percig masszírozni és érezni, hogyan változik az állaga. Tény, hogy utána 4-6 tenyérnyi víz kell a lemosásához.

A szemsminkem csak szétkeni, nem szedi le, de ezt a leírás alapján nem is vártam tőle, micellás vizet használok mellé. Így számomra ilyen téren nem okozott csalódást. Amibe én is bele tudnék kötni, hogy a flakon alsó harmadát úgy kell kiimádkozni. Nálam bevált, hogy jó erősen a tenyeremhez ütögettem, így adagonként kijött. A legalsó 0,5-1 cm-el nem boldogulok ezzel a módszerrel, de valahogy ki fogom szedni, az fix.

Nálam per pillanat az elégedettség az erősebb érzés, így a flakon miatt nem vonok le (egyelőre) csillagot, de valamit kezdhetnének a problémával, ha a tapasztalatok negatívak e téren.

Jövő héten érkezik a következő adag, beszippantott, na :)

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2018. augusztus 5.

Az itt olvasott jó vélemények hatására vettem meg, és nem kellett csalódnom! Finommá, puhává varázsolja az ajkakat, nem húzódik, nem hagy zsíros réteget maga után és nem érzem azt, hogy állandóan kenegetnem kellene, mert "függőség" alakult ki a bőrömben és nélküle kicserepesedik, fáj a szám. Persze a téli időszakra kíváncsi leszek, de bízom benne. A Bioemsan méregdrága ajakbalzsamát cseréltem le rá (5x ennyibe kerül), ez a DM-es ár-érték arányban verhetetlen, számomra szinte már a hihetetlen kategória!