Szityike

Regisztráció dátuma: 2014. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 6.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Tresemmé Biotin Repair Sampon Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin Repair Sampon Károsodott Hajra
2021. augusztus 17.

A termékcsaládot nagyon dícsérte egy számomra releváns személy, így nagyon örültem, amikor megvettem. Most használtam el az egész flakont és igazából nem tudom mire ez a nagy magasztalás? Lehet, hogy nem azt a típust fogtam ki, amire az én hajamnak szüksége lett volna, de így haszálatával nem is éreztem nagy áttörést a hajmosás- hajápolás szempontjából. Nem rossz, de majdnem ugyanannyit tud, mint egy fele ilyen drága sampon. Talán kicsit annyival mégis jobb, hogy mintha jobban ápolta volna. Ennek ellenére utána ugyanúgy balzsam vagy pakolás vagy hajolaj használata volt szükséges (a nem túl száraz hajamon).
Hátha másnak csodaszer mégis, csak én nyúltam mellé... 3 csillagot megért.

Alverde Pure Beauty Anti-Spot Concealer

Alverde Pure Beauty Anti-Spot Concealer
2021. január 27.

A szalicilsavas oldalát többször is hanszáltam, de sajna nem volt meggyőző a gyulladáscsökkentő hatása.
A korrektor oldala viszont nagyon nem tartós és számomra nem volt kellemes a bőrömön,így többszöri próbálkozás ellenére is mindig letöröltem magamról, mert nagyon zavart. Remélem másnak jobban bejön.

Dove Sensitive Skin Micellás Krémszappan

Dove Sensitive Skin Micellás Krémszappan
2020. március 21.

Finom, krémes, natúr illatú. Nagyon jól tisztít és nem lesz atomszáraz a kézbőröm tőle.. lehet testre is kipróbálom. :)