szivi81

Regisztráció dátuma: 2014. február 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Farmona Radical Hajhullás Elleni Kúra

Farmona Radical Hajhullás Elleni Kúra
2024. január 27.

Covid utan a hajam 3/4e elment, mintha kemot kaptam volna. Rengeteg mindent kipróbáltam, fodrasznal fejbor kezelest, ampullakat, kremet, ricinust, hazi praktikakat, vitamint, cinket. Ami segitett, es brutal módon jott tole a hajam, ez a többihez kepest filléres megoldas volt, a tobbi semmit nem ert kb (100 k ra tehető ami kidobott penz volt). megvettem a teljes termekcsaladot sampon, balzsam, ezek az ampullak, nem kerult 10e ft-ba. a sampon mely tisztító, ki tudnak bújni a hajszalak gond nelkul, es 2 naponta ejszakara tettem fel az ampullat. Most a notinno meg mindig nincs 4000 ft, probaljatok ki, en ket eve, 2 havonta csinalom ezt az ampulla kúrát es a hajam 95%os, es az állaga is
sokat javult! (vekony szálú, hullámos nagy tömegű volt elotte, lett 3 szal babahaj, most tenyelg majdnem
olyan mint regen)

Hask Keratin Protein Smoothing Shampoo

Hask Keratin Protein Smoothing Shampoo
2018. február 16.

nagyon sok samponon túl vagyok, és a tigi mellett ez lett a kedvencem. Jó ár-érték arányú cucc, nekem a váll alá érő hajamra majd 3 hónapra elég, pedig 3-4 naponta mosom, kétszer samponozva. Az illata olyan kellemes de semmilyen. ORX Organix marokkói argán olajos kondicionálóval és olajjal, plusz franck provost cc cream-mel használom most, a hajam tök szép, sima, egészséges, és sokkal kevéssé törik/hullik. 1 év alatt, 2 havi vágás mellett nőtt 15 cm-t.

Organix Renewing Moroccan Argan Oil Weightless Reviving Dry Oil

Organix Renewing Moroccan Argan Oil Weightless Reviving Dry Oil
2018. február 16.

1 hónapja használom, és szeretem! A boltban valahogy intenzivebb volt az illata, mint otthon szagolgatva és a hajamon kb 2 perc után elillan. Nem lesz zsíros/matt/tapadós tőle a hajam, eddig 5*

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ