Szixooo

Regisztráció dátuma: 2015. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arcradír

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arcradír
2019. január 26.

Sokat nem csinal a borommel. Hasznalat utan viaszos, huzos erzest hagy az arcomon, igy akkor duplan mosok arcot: elotte is, meg utana is. Mivel a termek nem csinal semmit se, igy csak pazarlom vele az arclemosomat. Teljes arcon nem is hasznalom ezert. Altalaban kemiai hamlasztokat hasznalok, ez a krem akkor jon jol, ha van a boromon egy szarazabb folt es szeretnem eltuntetni. Erre a celra meg kb egy puha arcra valo torokolzo is megfelel. A hamlaszto E vitamin tartalma minimalis, ellenben teli van muanyag gyongyokkel. Csomagolason keresztul en valami termeszetesebbre gondoltam pl. mak vagy hasonlo orlemeny vegzi a radirozast, de nem, ezek bizony termeszetesnek tuno muanyag golyok (Polyethylene). Szerintem felesleges termek, banom, hogy megvettem, es a termeszetnek se jo a mikromuanyag.

Most olvasom lentebb, hogy masok szerint termeszetes szemcsek vannak benne. Tud errol valaki valami konkretabbat? Testradirnak ugy meg talan elmenne.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1
2019. január 26.

Borzaszto... Csipi a szemem, tiszta piros utana a borom es nagyon erzekeny lesz utana meg vagy egy oraig. Ha nem lenne rairva, hogy sensitive, de ra van irva. Sima Garnier micellas viz nem csinal ilyet es az meg a sminket is lehozza. Ezzel ott marad a maradek, es mivel egeti a szemem, ezert nem is eroltetem.
Vasarlashoz kaptam ajandekba, orulok, hogy plusz penzt nem adtam erte.

Anastasia Beverly Hills Blush Trio

Anastasia Beverly Hills Blush Trio
2018. február 23.

A Pink passion trio tulajdonosa vagyok. Szerintem ez egy nagyon jo termek. Mind a harom arnyalat termeszetesen hat (semleges tonusu, nagyon vilagos borom van), epithetoek es rajtam tartos is (szaraz bor). Egyaltalan nem kelt 'festett' benyomast az arcomon, de ehhez az is hozzajarul, hogy az arnyalatok nagyon kozelitenek ahhoz a szinhez, amikor kipirulok. Kozepes es sotetebb boron nem tudom hogyan mukodik. Amiota ez a trio megvan, csak ezt hasznalom - kb fel eve. El tudom-e hasznalni teljesen? Nem tudom, mert kisfeju duofiber ecsettel hasznalva meg csak meg sem latszik, hogy ennyi ideje hasznalom, pedig a napi rutinom resze. Nekem nagyon bejott :)