szkzs

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)
2017. március 31.

De örülök, hogy mások is azt tapasztalják amit én :) December óta használom, mert nagyon elkezdett hullani a hajam, rengeteg kijött mosás közben is majd másnap reggel, egy maréknyi :( Azért írok csak most véleményt, mert kíváncsi voltam a hosszú távú hatására. Már 1-2 használat után szinte megállt a hajhullás és leredukálódott a régi néhány szálra, ami nagyon meglepett olyan gyors eredmény volt. Majd ez után 2-3 hét múlva kicsit visszatért mert megint kicsit több hullott ki, de meg sem közelítette a használat előtti állapotot. Azóta minden rendben van :) Köszönöm Yves Rocher és vadgesztenye :) Megérdemli az 5 csillagos csodaszer minősítést. Nyárra kicsit szüneteltetem és kipróbálom valamelyik tápláló samponját.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai
2016. november 26.

Imádom! Annyira tetszik az illata és az íze, hogy legszívesebben megenném... :D nehezemre esik hogy ne nyalogassam le azonnal... így hamar el fog fogyni... Eddig csak labelloztam, ez az ajakápoló sokkal kellemesebb állagú, krémesebb. Nekem teljesen jól hidratál.

L'Oreal Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál

L'Oreal  Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál
2016. november 20.

Legjobb szempillaspirál számomra. Csak vízállót használok, így csak azokkal tudom összehasonlítani. A nap végére kissé lejön, de ez lehet annak köszönhető, hogy olajos krémet használok és előfordul hogy megdörzsölöm a szemem...
Szeretem a rövid vékony szálait/tüskéit, mert könnyen szét lehet vele szedni a pillákat, nem ragasztja össze őket, és nekem szép hosszú pillákat csinál. Egyszer meg is kérdezték, hogy műszempillám van? :D
(más márkában pont ilyen rövid tüskést még csak nem is láttam, csak hosszabb van, amivel folyton kinyomom a szemem... mert a tövénél is ki szeretném festeni)