SzL

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nature Box Gránátalmaolajos Balzsam

Nature Box Gránátalmaolajos Balzsam
2020. március 1.

A samponjával együtt használtam. Mindig 5-6 percet hagytam a hajamon, főleg a hajvégeimen, a fejbőrömre csak ritkán vittem fel, akkor is maximum 1 percre és utána egyből mostam is le.
Jó volt, könnyebben kitudtam tőle fésülni a hajam és nem is gubancolta össze. De néha úgy éreztem több hidratálásra van szüksége a hajvégeimnek.
Szerettem, nem volt egy rossz termék, az ára se annyira vészes. De valahogy nem lett újra vevő.

Nature Box Gránátalmaolajos Sampon

Nature Box Gránátalmaolajos Sampon
2020. március 1.

Együtt használtam a balzsamával, és egy flakonnal használtam el mindkettőből. Szerettem, a használatával kibírt a hajam 4-5 napot és nem zsírosodott annyira. Kellemes volt az illata és az állaga is, szerintem megfelelően tisztította a hajat.
Jó volt, szívesen használtam, de valahogy nem győzött meg hogy újra vegyem.

Lovely Make Me Highlight Highlighter

Lovely Make Me Highlight Highlighter
2020. február 9.

A 01es árnyalatot vettem meg, ami egy fényes rózsaszín szín. Általában akkor szeretem a folyékony highlightert használni amikor semmi más sminket nem viszek fel az arcomra (alapozó, púder), max még belekeverni alapozóba, de az ritkább. Néha szoktam használni szemhéjra, dekoltázsra, testre.
Nagyon erős, fényes, metálos fénye van, ami messziről látszik, de más apró csillámok nincsenek benne. Szeretem és főleg a gyors, de feltűnő smink napokon. Viszont tudni kell róla, hogy borzasztó tartós és nagyon nehéz lemosni, másnap is enyhén de azért látszik még másnap is. Én kifejezetten szeretem ezt a kis csőrös adagolóját, nekem nem volt vele semmilyen problémám, sőt tetszik hogy ennek hatására mindig csak keveset tudok kinyomni belőle.