SzL

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk
2021. augusztus 6.

A legkisebb kiszerelést vettem meg de így is elég volt 4-5 alkalomra.
Felkenés után szinte egyből érezni az összehúzó érzést ahogy elkezd száradni, ezen felül valóban volt egy hűs érzete. Nagyon erős illata van ez sok embert zavarhat. 10-15 perc alatt megszárad. Lemosást követően valóban puhábbnak és tisztábbnak érzem az arcomat és a pórusaimat is kevésbé látom. Viszont ezek a jó hatásai egyik használat után észrevehetőek 2-3 nap múlva is, de van amikor másnap már nem is látszik semmi. Nem tudom ez mitől függ, lehet az arcom állapotától is.
Ár/érték arányban egy picit szerintem is túl van árazva és nem minden használatnál vagy 100%-ig elégedett. De jobban kedvelem mint a Lush ikonikus Mask of Magnaminty maszkját.

Avon Anew Vitamin C-vitaminos Szérum

Avon Anew Vitamin C-vitaminos Szérum
2021. július 4.

Rövid ideig használtam mert nekem a ragacsossága miatt sajnos nem vált be. Pedig egész száraz bőröm van,bőven kéne szívnia, főleg hogy próbáltam vékonyan felkenni. De sajnos egyszerűn sehogy se működött, az én bőrömmel.
Nem mondom, hogy rossz szérum, lehet ha valakinek kompatibilisebb a bőrével és jobban beszívja jó hatása lehet.

Essence Lash Princess Powerful Curl & Volume Szempillaspirál

Essence Lash Princess Powerful Curl & Volume Szempillaspirál
2021. május 23.

Megvettem ezt a szempillaspirált és a véleményem az, hogy egész jó, de nem ez a legnagyobb favoritom. Én nem éreztem különbséget e között és például a narancssárga/zöld változatok között.
Észrevehetően hosszít és szépen elválasztja a pillákat, dúsítani kevésbé dúsít. Viszont nekem kicsit kenődik sajnos.