SzL

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Cosy Brazil Testápoló Krém

Balea Cosy Brazil Testápoló Krém
2021. március 8.

Egy kellemesen lágy és könnyen kenhető termék. Az illata nekem fura, valamiért számomra nem annyira kellemes, kicsit olyan kávé és égetett kakaó keverékét juttatja eszembe. Viszont az illat 1-2 órán át megmarad a bőrön, leginkább akkor ha már nem fújunk utána semmit magunkra.
A hatásával viszont nem vagyok annyira elégedett. Nekem ez a hidratálás kevés, maximum a nyári meleg időszakban lenne épphogy elég. A száraz lábaimmal nem tudott mit kezdeni, és a normál állapotú kezemet, se javította fel extra hidratáltá, egyedül picit puhította.
Ellenben mivel egy könnyed krém így hamar beszívódik és 1-2 perc ragacsos érzés elmúltán már később nem is érezni, hogy felkente az ember.

Treacle Moon Happy Melon Sorbet Tusfürdő

Treacle Moon Happy Melon Sorbet Tusfürdő
2021. március 8.

Egy sima egyszerű tusfürdő, ami tavaszra/nyárra pont tökéletes illatú.
Nekem nem szárította a bőrömet és nem is hidratálta, de ezt nem is vártam el. Az illata valóban finom dinnyés, amit fürdés után pár perccel már nem is érezni. Emiatt viszont én nem vonok le pontot, mert nem várom el egy tusfürdőtől a tartós illatot.

Isana Szempilla Szérum

Isana Szempilla Szérum
2021. március 3.

Megvettem ezt a szempillanövesztő szérumot mert valami mást is ki akartam próbálni (használtam már ricinusolajat és az Alverde termékeit). És sajnos nagyon nem kellett volna :/
Ez a termék számomra borzalmas. Sajnos konkrétan csak 3x bírtam kipróbálni, mert úgy csípte a szemem, hogy ahogy felkentem folytak a könnyeim.
Az hogy növeszti e a szempillákat sajnos fogalmam sincs, mert egyszerűen nem tudtam használni.
Nem tusom mi lehet benne ami ennyire irritálja a szemem (pedig nem vagyok az az érzékeny fajta) de ez egyszerűen csíp, mar, sírok tőle :/