SzL

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál
2019. szeptember 21.

Ezeket a a fajta keféjű spirálokat elsősorban az alsó pilláimra szoktam használni. De a felső pilláimra is alkalmazom, viszont csak egy másik mindig az épp aktuális spirálommal együtt. Ezzel szépen szétválasztom a pillákat még mielőtt elkezdem őket kifesteni, és közben is ezzel választom szét őket így nem lesznek póklábas hatású pilláim.
Teljesen elégedett vagyok a hatásával és a szinével is.

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2019. szeptember 21.

Nagyon szép ívelt pillákat csinál, szépen dúsít és hosszít. Csodásan megemeli a pilláimat. Lehet hogy nem épp a legtermészetesebb hatású szempillákat csinál de nekem tetszik. Számomra tartós és nem potyog sem kopik,és órákkal később se lesz tőle panda szemem. Lemosni se nehéz. A kefe formájával is teljesen elégedett vagyok. Évek óta vissza térek hozzá.

Too Faced Sketch Marker

Too Faced Sketch Marker
2019. augusztus 10.

Candy Pink árnyalat van meg nekem ami egy pinkes rózsaszínes, enyhe halvány narancs beütéssel. Inkább világos rózsaszínnek mondanám.
Filces tus, ergo ha valaki nem ehhez van szokva annak elsőre nehéz lehet kezelni. De összességében nagyon szép tusvonalat is lehet húzni vele.
Óvatosan kell használni és ezt sem lehet sokszor áthúzni mert akkor berepedezik.
A tartóssága nem tökéletes, de pár órát kibír. De azért pl a buli végére megkopik a szine, és valamennyire tűnik el belőle. Lemosni is pillanatok alatt lelehet.
Leakciózva vettem, a teljes árat szerintem nem érné meg mivel azért a filces tusok hamar kifogynak.
Nem egy hétköznapra való darab, inkabb csak 1-1 alkalommal használom. Deha valaki szeretné néha feldobni a sminkjét annak ajánlom az ilyen kis szines tusokat.