SzLili17

Regisztráció dátuma: 2017. október 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Tarte Shape Tape Contour Concealer

Tarte Shape Tape Contour Concealer
2019. április 12.

Nem véletlen 5* az értékelése. Én online rendeltem ingyenes szállítással, így picit jobb, de amúgy is minden pénzt megér. Nagyon szuper, egész nap fent marad, lepúderezve nekem a kis ráncokba se mászik bele (púder nélkül de). Ha valaki sephora fele jár, vagy meg tudja valahol nézni, mindenképp ajánlom. Bevállalósak webshopból is rendelhetnek, segítenek a yellow vagy pink undertone jelzések, youtube videók, képek stb.

Blend-a-Med 3D White Fehérítő Fogkrém

Blend-a-Med 3D White Fehérítő Fogkrém
2019. március 21.

Nem gondoltam, hogy valaha egy fogkrémről fogok véleményt írni, de mégis. Próbálgatok mindig új fogkrémeket, hátha jobbak, de ezt még egyiknek se sikerült utol érnie. Ha ezzel mosok fogat, mindenki megdicséri milyen fehérek. Az íze nem tolakodó, utána simán lehet enni ha valakinek úgy jó. Extra fehér fogakat kívánó helyzetben (pl. Vörös rúzs) egy kis szódabikarbóna, fele adag fogkrém, és tökéletes hollywood-i mosoly! 👌

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2018. december 29.

Imádom! Jó sokáig fent szoktam hagyni amíg a maszk teljesen ki nem szárad (kb. egy film ideje). Ami a tasakban marad jó sok cucc azt pedig kb. még egy hétig kenegetem. Smink alá is szuper, és estére is. Akciósan szerintem megéri, kb 600 forintért egy egész heti arcápolás :)