szlilly

Regisztráció dátuma: 2017. október 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. október 9.
Bőrprobléma: -

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2018. július 11.

Elhasználtam, de nem örömmel. Nagy csodákat nem vártam tőle ennyi pénzért, de azért mégis... Én nem értem, hogy ezt hogyan szeretheti bárki is. Nekem túl sűrű, használhatatlan. Próbáltam száraz hajra, hajmosás után vizes hajra... nekem sehogy se jó. Olyan ragacsos lesz tőle a hajam, mintha 2 hete nem mostam volna meg. Elnehezíti a hajvégem és olyan érzés, mintha ragasztót kennék rá. Hatását semmit sem érzek, de legalább nem tette tönkre jobban a hajam. Én ezt a terméket ezek után kerülni fogom.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2018. július 11.

Régen, nagyon régen szerettem ezt a terméket és nosztalgiából úgy gondoltam, hogy újra megveszem. Mivel itt elég sok pozitív véleményt olvastam, így gondoltam, hogy még most is csodatermék. Csalódtam. Ez csak egy hajolaj, de még azt a minimális elvárást sem teljesíti, amit elvárok tőle. Nekem nagyon csúnyán szárítja a hajam. Esténként használom, bekenem a hajvégeket, az illata tényleg finom (kár, hogy nem erre a célra vettem, mert akkor max pontot kapna, mint hajparfüm), de reggelre olyan szinten száraz lesz tőle a hajam, hogy néha már az ollón kezdek el gondolkodni. Nem tudom, hogy régen jobb termék volt-e, vagy csak én nőttem fel és megváltozott az elvárásom (vagy a hajam minősége), de én ezzel a hajolajjal nem vagyok jóban. Próbáltam szeretni, de nem megy.

aussie Miracle Shine Conditioner

aussie Miracle Shine Conditioner
2018. július 11.

Nem értem, hogy másnak miért nem működik ez a balzsam, de nekem ez abszolút kedvencem. Még soha nem csalódtam egy Aussi termékben sem. Nekem nagyon bevált ez a balzsam, szép fényes lesz tőle a hajam, könnyen kifésülhető és az illata valami isteni finom. Samponjával együtt használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.