szluca

Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2018. november 16.

Hosszú évekig hallgattam a külföldi vloggereket arról beszélni, hogy ez a holy grail spirál, ezért talán kicsit túl sokat is vártam tőle. Nem rossz, de annyira nem estem tőle hanyatt, használtam már ennél jobbat hasonló vagy akár alacsonyabb árkategóriában is.

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
2018. november 16.

Nagyon szeretem, hogy ennyire kicsik és kompaktak! Folyamatosan ezeket viszem magammal, ha pici táskával vagyok, és vész-sminket kell magamnak csinálnom a nap folyamán. Nagyon jó a színválaszték is, jó néhány színt megvettem a kínálatból, és megvan az a négy árnyalat, amivel egy komplett sminket fel tudok dobni bárhol bármikor. Nyilván nem high end minőség, ezért a négy csillag.

MakeUp Revolution 1 Million Palette

MakeUp Revolution 1 Million Palette
2018. november 16.

Ennél a márkánál sosem lehet tudni, hogy milyen minőséget várhat az ember a termékektől. Szerencsére ez a kis paletta szuper, szeretem. Jó a formula, hatalmasak a panek, kézreálló a paletta formája, van benne tükör, szépek és hordhatóak a színek - annak ellenére, hogy nem unalmasak -, a különböző árnyalatok pedig nagyrészt passzolnak egymáshoz.
Mondjuk highlighter színnek egy kicsit kevésbé sárga árnyalatot választottam volna, matt mélyítővonalba való színnek pedig egy neutrálisabb bézst, mert így az aranyos sminket az ember nem tudja szépen eldolgozni mattal, a liláshoz pedig nem annyira passzol a sárgás highlight.

2 MÁRKA

13 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Amaranth Protein EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Cocoglucosides Hydroxypropyltrimonium Chloride ti|eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen