szmajlie

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette
2018. május 14.

Ez a paletta egy álom! A Dreamy után vettem meg, igaz, eleinte kicsit vonakodtam, mivel van egy pár átfedés színekben, de azok is inkább csak hasonlók. Színvilág alapján nekem egyértelműen ez a kedvenc, bár ebben is van olyan formulájú szín (főleg a duokrómok, igaz ezek szinte mindig ilyenek), amivel kicsit körültekintőbben kell bánni, viszont cserébe nagyon különlegesek. Az ára eléggé magas, de én úgy vagyok vele, hogy inkább egy ilyen paletta, mint 4-5 drogériás, amiben semmi különlegesség nincs.

Nabla Dreamy Eyeshadow Palette

Nabla Dreamy Eyeshadow Palette
2018. április 18.

Beauty Bay-en kaptam el a palettát a második restock-nál, pedig nagyon gondolkoztam, hogy kell-e ez nekem ennyiért. Nem bántam meg, sőt! Azt bánnám, ha nem sikerült volna megszerezni :D a matt színek csodálatosan krémesek, nem porolnak és pigmentáltak. Mivel én hozzá voltam szokva a nagyon porolós, szinte a semmivé satírozható szemfestékekhez, ezért eleinte meg kellett szokni, hogy más satírozási technikát kell alkalmaznom. A csillogós színek közül egyedül a Delirium nevű árnyalattal nem vagyok kibékülve, mert potyog, de érzésre a többi olyan, mintha folyékony szemfesték lenne. Csomagolással, koncepcióval, színösszeállítással együtt engem teljesen levett a lábamról.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2017. március 4.

Annyira szeretnék áradozni a termékről, mert eddig semmivel sem lehetett ennyire szépen és precízen szemöldököt formázni, de az akkora csalódás volt, amikor alig két hét után kattant a ceruza, hogy ennél tovább nem lehet tekerni, mert elfogyott... Lehet, hogy ezt ultravékony és ultrahalvány szemöldökökre tervezték, ami nem az én szemöldökömre jellemző, de szerintem belefért volna a ceruzába egy kicsit több festék. :D