szmoni

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2020. április 15.

Borzalmas, iszonyat :-( 7-es árnyalat a világosbarna szőke melíros hajamból sötétbarnát csinált undorító vöröses beütéssel. Felháborító,hogy forgalomban van 😔
A hajam tapintása valóban puha lett tőle,de nem ezért vettem festéket.

Babydream Ápoló Olaj Kismamáknak

Babydream Ápoló Olaj Kismamáknak
2017. május 5.

A legjobb szépségápolási termék amit valaha használtam. Az én bőröm nagyon hajlamos a csíkosodásra, ezért semmi reményem nem volt, de megvettem itteni vélemények miatt. Kb. 5. hónaptól kentem minden nap 2x a hasamat és egy darab csík sem lett. El sem akartam hinni. Nagyon-nagyon ajánlom! Eléggé csöpögős, de kit érdekel, ha használ?! :) 2.5 dobozzal fogyott el, szóval még drága sem volt. Viszont most,hogy már nem használom, 3 hónapja állt a maradék fél doboz és megavasodott, szóval nagyon előre senki ne vásároljon be!
5+5 csillag!!!

Babydream Testápoló Kismamáknak Terhességi Csíkok Ellen

Babydream Testápoló Kismamáknak Terhességi Csíkok Ellen
2017. május 5.

Az olaja a legjobb szépségápolási termék amit valaha használtam. Az én bőröm nagyon hajlamos a csíkosodásra, ezért semmi reményem nem volt, de megvettem itteni vélemények miatt. Kb. 5. hónaptól kentem minden nap 2x a hasamat és egy darab csík sem lett. El sem akartam hinni. Nagyon-nagyon ajánlom! Eléggé csöpögős, de kit érdekel, ha használ?! :) 2.5 dobozzal fogyott el, szóval még drága sem volt. Viszont most,hogy már nem használom, 3 hónapja állt a maradék fél doboz és megavasodott, szóval nagyon előre senki ne vásároljon be!
5+5 csillag!!!