szmoni

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Babydream Ápoló Olaj Kismamáknak

Babydream Ápoló Olaj Kismamáknak
2017. május 5.

A legjobb szépségápolási termék amit valaha használtam. Az én bőröm nagyon hajlamos a csíkosodásra, ezért semmi reményem nem volt, de megvettem itteni vélemények miatt. Kb. 5. hónaptól kentem minden nap 2x a hasamat és egy darab csík sem lett. El sem akartam hinni. Nagyon-nagyon ajánlom! Eléggé csöpögős, de kit érdekel, ha használ?! :) 2.5 dobozzal fogyott el, szóval még drága sem volt. Viszont most,hogy már nem használom, 3 hónapja állt a maradék fél doboz és megavasodott, szóval nagyon előre senki ne vásároljon be!
5+5 csillag!!!

Babydream Testápoló Kismamáknak Terhességi Csíkok Ellen

Babydream Testápoló Kismamáknak Terhességi Csíkok Ellen
2017. május 5.

Az olaja a legjobb szépségápolási termék amit valaha használtam. Az én bőröm nagyon hajlamos a csíkosodásra, ezért semmi reményem nem volt, de megvettem itteni vélemények miatt. Kb. 5. hónaptól kentem minden nap 2x a hasamat és egy darab csík sem lett. El sem akartam hinni. Nagyon-nagyon ajánlom! Eléggé csöpögős, de kit érdekel, ha használ?! :) 2.5 dobozzal fogyott el, szóval még drága sem volt. Viszont most,hogy már nem használom, 3 hónapja állt a maradék fél doboz és megavasodott, szóval nagyon előre senki ne vásároljon be!
5+5 csillag!!!

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15
2017. május 5.

Szuper krém, én kifejezetten a kipirosodásra vettem, és valóban használ! Ezenkívül szuperül hidratál, nem csíp egyáltalán, és szerintem nem is büdös. Nagyon enyhe naptej illata van. 4 csillag,mert hosszútávú tapasztalatom még nincsen.