szmtunde

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On
2019. július 13.

Részben az itteni jó vélemények, részben kísérletezés vágyból vettem meg ezt a deo-t, de talán életem egyik legrosszab döntése volt. Reggel gondoltam kipróbálom, de alighogy felkentem (mire a másik oldalra értem) olyan erős csípő/maró érzés fogott el, hogy azonnal lemostam vízzel. Sajnos az eredménye az lett, hogy hiába kentem be babáknak való krémmel, még most este is piros és rettentően fáj, főleg ha mozgatom a karom. Remélem én vagyok a világon az egyetlen, aki ezt átélte, mert másnak nem kívánom..

A'PIEU pH Balancing 18 Fresh Cream

A'PIEU pH Balancing 18 Fresh Cream
2019. május 14.

A legjobb hidratáló krém, amit valaha használtam az arcomra. Nagyon könnyű az állaga, extra jól hidratál, és gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos réteget, csak puha babapopsi bőrt :)

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner
2019. május 14.

December óta használom, de őszintén szólva fogalmam sincs, hogy van e bármi hatása. Ez a rutinom (4 lépés) első eleme. Nem tudom, hogy a többi termékkel együtt, vagy mitől, de amióta ezt a rutint élem, azóta szép az arcom. Szóval számomra megfelelő a termék, és szerintem újra is fogom venni, ha elfogy.
Plusz pont, hogy nagyon lassan fogy.