Szofi1101

Regisztráció dátuma: 2018. november 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2019. május 8.

A bb krémekkel eddig nem voltam olyan jóban, nekem túl krémesek voltak és elkenődtek, sötétek voltak, stb. De ez! Ez nagyon jó! Folyékony, ezért szépen beissza a bőröm és nem kenődik semerre sem, nem érzem hogy az arcomon van, (és ezért vagyok a leghálásabb). A fedése simán elég, én néhány helyen korrektoroztam és így tökéletes. Átfényesedik, (de valljuk be hogy minden átfényesedik, ha nincs rajtunk semmi akkor is fényes az orrunk, ha leizzadunk, hogyne lenne akkor is ha van rajta plusz valami) de mivel beissza a bőröm nekem nem mászkál úgy el mint egy alapozó. Azt hittem a fedés miatt csak hétvégére lesz jó, de simán munkába is használni fogom. Na szóval, 5 csillag és újra veszem majd, és még be is raktározok belőle. Az ára is rendben van.

Catrice Prime And Fine Mattító Fixáló Spray

Catrice Prime And Fine Mattító Fixáló Spray
2019. május 8.

Égeti a bőröm nagyon, de látom ez másnál is probléma... Kipróbáltam a kezemen is, ott is égetett. Azonnal ki is dobtam. Nekem az illata sem tetszett. Ja és persze semmit nem fixál, de ez csak hab a tortán.

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2019. május 8.

Nekem nagyon tetszik ez a rúzs! Nem szárítja a számat, szép a színe és finom illatú. Tartósságra szerintem közepes, persze kopik evés-ivásnál, de gyorsan újra lehet kenni. Az enyém intenzív színű is.