Szofia1981

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Shiseido Expert Sun Ageing Protection Lotion Plus SPF50

Shiseido Expert Sun Ageing Protection Lotion Plus SPF50
2021. július 11.

Lehet rá sminkelni. Nem olyan fényes, zsíros, ragacsos, mint amilyen fényvédőkkel eddig találkoztam. Viszont nem tudok eltekinteni attól a ténytől, hogy ha nem viselek sminket csak ezt akkor nincs olyan alkalom, hogy ne csípné ki a szemem annak ellenére, hogy nem vagyok egy kimondottan érzékeny típus. Most már ott tartok, hogy annyira feldühített azzal, hogy próbálom csinálni a dolgomat és félbe kell szakítanom azért mert be kell mennem és kimosni a szememből mivel nem látok semmit, hogy nem állom meg szó nélkül. És akárhányszor használom ez kivétel nélkül mindig így van. O pont!

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2021. május 26.

Sziasztok! Hát én nem tudom, hogy az enyémmel mi lett... Most vettem JOY napokon 20% kedvezménnyel a Douglasban (3*20 ml kis mini tokos verzió) de, hogy ennek fél óra múltán semmi illata 😭😭😭 Nem értem... A teszter illatát, még másnap reggel is éreztem a csuklómon, pedig este tusoltam (mielőtt megvettem fújtam magamra az üzeltben, hogy tuti jól döntsek, habár előtte már sokszor próbáltam) Nem csak én nem érzem... Az irodában senki. Nagyon szomorú vagyok 😭😭😭
Maga az illat isteni, nem tudok többet hozzáfűzni az előtrem lévő pozitív véleményekhez. Nem véletlenül ennyire népszerű. Pont ezért is tartott ilyen sokáig, hogy megvettem, mert az visszatartó erő volt, hogy mindenkin ez van. Nem tudom hány pontot adjak... 🤔 Az illat 100 pont, az enyémnek valami baja van, úgyhogy a tartósság - 100

Comme Des Garcons 2 EDP

Comme Des Garcons 2 EDP
2021. március 20.

Ahhhjjjj de megbántaaaam. Még 2020 december 14-én szerettem volna megrendelni telefonon, de sajnos nem volt készleten az üzletben. Most lett újra készleten. Amondó vagyok, hogy nagyon rosszul tettem, hogy eddig vártam rá, mivel nagy csalódás számomra 😭 Ez sajnos konkrétan egy férfi illat. 2 éve szülinapomra szerzett belőle kolléganőm nekem mintát, mert a leírás és a vélemények alapján nagyon kíváncsi lettem rá. Akkor úgy emlékszem, hogy teljesen más illatot éreztem. Bár konkrétan nem emlékeztem az illatára, de arra igen, hogy tetszett és hogy egyáltalán nem volt ennyire férfias (nem a Man változatát vettem meg) Most, hogy megjött sírni tudtam volna, annyira nem tetszik és ráadásul 10.000 Ft-tal több lett, mint amennyiért decemberben meg tudtam volna venni, ha lett volna készleten. Ami még nagyon elszomorít, hogy kb. fél óráig érezni az illatát. Összefoglalva: nem is tetszik és nem is tartós 😭😭😭 Kidobott pénz volt számomra 😭😭😭