szofiaa

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2018. május 17.

Joy napos bakancslistám elején állt, sikerült is hazahoznom belőle egyet, ez a fajta volt a legszimpatikusabb.
Nagyon elégedett vagyok vele, szuper szemcsés, finom illat, egyszerű feltenni és lemosni is, utána a bőröm szuper puha és sima.

L'Oreal Paris Volumissime Royale Szempillaspirál

L'Oreal Paris Volumissime Royale Szempillaspirál
2018. május 17.

Ooh új kedvenc szempillaspirál!
Nagyon régóta ugyanazt a spirált használtam, nagy kedvencemet a Bourjois Volume Reveal szempillaspirálát, ami roppant elegáns pillánat eredményez, visszafogott, a hétköznapokra tökéletes , az elmúlt időben elkezdtem keresgélni és több loréal szempillaspirált is kipróbáltam, a legtöbbel elégedett voltam , de ez valami hihetetlen!
Ha sietsz és egyszer mész át a pilláidon akkor is szép, látványos eredményt lehet elérni, de ha csak egy pár + percet rászánsz akkor fejedelmi pillánat érhetsz el vele!
Mindenkinek ajánlom:)

Ziaja Kakaóvajas Testápoló

Ziaja Kakaóvajas Testápoló
2018. április 12.

A DM-ben találkoztam nemrég egészen véletlen ezzel a márkával, és azonnal megtetszett. Rá is kerestem itthon a márkára és azt kell mondjam azután is nagyon tetszett, ezért gyorsan beszereztem. Azóta is szeretem, bár még csak egy pár alkalommal használtam, próbálom magam folyton rávenni, hogy gyakrabban használjak testápolót és ehhez lassan már mindent kipróbáltam:D Eszméletlen illata van, nekem ez a kedvencem benne és még nem találkoztam olyan testápolóval,aminek ilyen erős állaga lett volna, mondhatni "zsíros", de a jó értelemben, ebből adódóan kicsit időigényesebb még beszívódik, de egész este biztosítja a hidratálást.