Szofijaa

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Papillon Artisan Perfumes Salome EDP

Papillon Artisan Perfumes Salome EDP
2021. március 6.

Igazi, realisztikus Bahia-bolt illat rajtam. Anno Miskolcon a Sötét-kapu alatt volt egy ilyen üzlet a '90-es években.
Az eladó szerintem rühellt, mivel órákig matattam az alteros kazik, füstölők, illatos olajok, miniszobrocskák, bőrszütyők és ruhák között valami sorsmegváltó kincset keresve. Minden tárgy átvette ezt az illatot, a tonnányi olcsó Hem és drágább füstölőrudacskák, kis üveges istentudjamilyen olajocskák illatát.
Ezeknek a keverékét már akkor is imádtam, azóta egy hasonló üzletben nem éreztem ennyire intenzíven.
Ez most elég gáz, de nekem ez kellemes fiatalkori emlékeket idéz elő és nem fülledt szexualitást.

Filippo Sorcinelli Quando Rapita in Estasi EDP

Filippo Sorcinelli Quando Rapita in Estasi EDP
2021. március 3.

Teátrális az üvege tényleg...és én ezért is imádom. Imádnám a polcomon, sőt valószínű kitenném a nappaliba is, aztán a macska leverné és el is értünk oda, hogy ennek az illatnak sajnos semmi helye az életemben. Rajtam picit Youth Dew szerű (a mostani szelíd verzió), gyöngyvirággal, minimális barackkal, szegfűszeggel és frissen kifújt cigifüsttel, no meg gyantákkal. Tanulmányrajz vintage parfümökről. Nem bonyolult illat szerintem se, én jóval drámaibb kompozíciót vártam, mégis érezni szeretném folyamatosan.
Engem az ilyen színpadias, már-már modoroskodó, picit erőltetett sötét pózzal (mind illat, mind design) kilóra meg lehet venni, ha jól van tálalva.

Negatívum: rajtam hamar bőrközelivé válik pár órán belül, barátom szerint enyhe, finom szappanillattá vált.
(Próbálom magamat lebeszélni róla, mert én is picit parasztvakításnak érzem, az ódázás ellenére.)

Bentley For Men Intense EDP

Bentley For Men Intense EDP
2021. február 20.

Sajnos nekem már csak reformulált verzió jutott, ez már csak az árnyéka a réginek a beszámolók szerint.
És én is így érzem, nem olyan mély, tartós, komplex mint ahogyan itt is sokan leírják.
De nekem persze így is tetszik. Korrekt rumos-bőrös illat, tényleg lealáz jó pár drágább művet, amit eddig próbáltam.
Általában az a véleményem, hogy nemtől függetlenül használhatják az emberek az illatokat, de ez tényleg maszkulin.
A felfújást követően aludtam pár órát, és wtf egy minimozi játszódott le bennem, idős úriember egyetemista lányoknak csapja a szelet, de aztán inkább hazamegy a házibuliból ki tudja hová. Mint egy Lana Del Rey szám.
Valószínű az olvasott vélemények tudatalatt előszivárogtak az agyamban az illat hatására.
Az üvege tényleg nagyon hm súlyos és impozáns. El tudnám képzelni gyilkosság tárgyi bizonyítékaként egy Roald Dahl novellában.

Ha bárkit érdekel a "felvizezés" itt az egyik erről szóló fórumbejegyzés:

1 MÁRKA