SzokeJudit

Regisztráció dátuma: 2012. december 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Sisley Phyto-Teint Éclat Alapozó

Sisley Phyto-Teint Éclat Alapozó
2017. június 14.

Kivételes... Drága, de megéri az árát, ha csak a színt nézem, de ott van az állag, a fedés, a szép bőr amit hosszú távon maga után hagy, és az a bőrkép amit a tükörben látok. Icipici elég belőle, így számolhatjuk dupla mennyiségnek, annyira kiadós. Van ennél sokkal drágább alapozóm amitől szintén seqqre ülök, ár/érték arányban ez jobb, mert ettől is :-).

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2015. december 24.

Olcsó(1) játék(2) hülyegyerekeknek(3) -írnám, ha olcsó lenne. 6995 Ft-ért vettem akciósan a Mariban, ennyiért inkább középárnak mondanám(1). A játék része(2) az a mágnes, ami összehúzza a tok két részét. Engem leköt. Ha épp nem kenegetem magamat akkor a tokot csattogtatom(3), Tompika Tompika játszik.
A belbecs pedig...
Hosszú és gyötrelmes vajúdás után az Irresistible 440 mellett döntöttem (vs. Intense Nude ami elfogyott). Felkenve szájszínemhez közeli, nem élénk, kicsit azért látszik. Emellett viszont olyan óriási változást nyújt, amit nehéz szavakba önteni. Ezért inkább visszajövök néhány nap, vagy hét múlva, és akkor leírom. Addig legyen itt az öt csillag, jelezvén, hogy milyen irányba tart a mi kapcsink.

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2015. december 24.

Véletlenül láttam meg itt, a jó vélemények és a zöldfoltos összetevőlista hatására elmentem beszerezni. Bejártam néhány DM-et, míg egyikben találtam egy kósza tubussal. Kipróbálás után még vadabbul kerestem, -hiába, egy eladótól tudtam meg, hogy ezt a terméket kivezetik, új csomagolással, más összetevőkkel tér majd vissza néhány hónap múlva.

Évekig használtam Kérastase-t, ha ez a lötyi egy 7+ ezres tubusban lenne vállat vonnék, hogy jó-jó sok, de ha ez a jó, akkor az ennyi pénz, hónapokig kitart, stb. De nincs ilyen látványos hatással bíró balzsamjuk! Ez itt 399 Ft volt és zavarbaejtően kevés kell belőle.