szollosiheni

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs
2019. március 11.

Tesztelésre kaptam a terméket. Ami nagyon meglepett: AZONNAL segített az orromon, mivel épp egy csúnya megfázással bajlódom. Az imént kentem be és máris elmúlt a fájdalom. Kisfiam atópiás bőrével is csodát tett, nem kaparja sebesre magát fürdés után, pihe-puha tőle, pedig azelőtt mindent próbáltunk már. A cserepes ajkakat is azonnal rendbe teszi, mindenképp lesz belőle a táskámban!

HappySkin Metamorfózis Parajdi Sós Testradír

HappySkin Metamorfózis Parajdi Sós Testradír
2017. január 17.

Az itteni majdnem fullpontos vélemények hatására rendeltem a webáruházból, viszont ami már elsőre riasztó volt számomra, az a rettenetesen avas szaga - bár bőven lejáraton belül van a termék. Azért adtam neki egy esélyt, valóban meggyőzően radíroz és hidratál is, ámde ezt a szagot utána a törölközőn is érzem és bevallom, nagyon zavar (bár megjegyzem, hogy babát várok és lehet, hogy azért zavarnak jobban a szagok). A párom is megjegyezte, hogy büdös vagyok és már amikor először beleszagolt abba a cuki, csatos tégelybe, akkor is mondta, hogy ezt tartsam tőle nagyon távol...fogalmam sincs, hogyan fogom elhasználni.

Felce Azzurra Deo Stick Classic

Felce Azzurra Deo Stick Classic
2017. január 17.

Egyszerűen imádom az illatát - gyerekkoromban Svájcból hoztunk ezekből a tusfürdőkből...nagyon jó emlékeket ébreszt bennem. Örülök, hogy itthon is kaphatóak az Azzurra cuccok, egyből rendeltem is párat. A deonak uniszex, inkább kissé maszkulin illata van, odavagyok érte. A hatásosságáról mondjuk nem vagyok meggyőződve, ezért csak hétvégéken használom, amikor a teljes dezodor arzenál testközelben van. Ezért a mínusz egy csillag.