Best of Beauty 2019

szonia

Regisztráció dátuma: 2012. november 4.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. november 4.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum
2019. március 31.

Évtizedes mitesszer küzdelem van mögöttem, amit a hámlasztók sem tudtak igazán rendbe szedni. Ezzel a szérummal napok alatt eltűnt az összes, nekem nincs szükségem semmilyen további bizonyítékra, hogy mennyire jó cucc ez. Természetesen azért élvezem az anti-aging hatást day by day. :) Köszi Tindigo. <3

Missha Near Skin Dustless Defense Sunblock SPF50+ / PA+++

Missha Near Skin Dustless Defense Sunblock SPF50+ / PA+++
2019. március 8.

Nem gondoltam volna, hogy találok valaha egy olyan fényvédőt, amivel annyira elégedett leszek mint a Paula Wrinkle Defensevel, de jelentem ez Ő. Nyilván más kategória a kettő, én Paulát kb. egy kis púderrel sminknek használom mivel nem alapozok egyáltalán. A Missha is nagyon szépen kiegyenlíti a bőrt, klasszul el lehet oszlatni, picit mattít is és elég szépen mattan is tartja a bőrt. A Paula alá még a kombinált bőrömre is elkel némi hidratálás, ez elintézi ezt a feladatot is egyben. Nekem az abszolút nyerő fényvédő a Paula mellett, pedig már próbáltam jópár koreai fényvédőt ez előtt.

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2019. február 21.

Imádat van, ennyi. Szuper és tartós az illata, nem zsírosít, viszont nagyon szépen teszi a dolgát. A legjobb hajvég ápoló, amit valaha használtam.