Szoniboni

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. október 26.

Nekem maga a termék jobban bejön, mint a Fit me, csak éppen alkalmatlan a funkciójára a színe miatt. Azért sajnálom, mert egyébként jól elfedi a karikákat, nem szárít (jó sűrű krémes), szépen eldolgozható, csak szem alá túl sötét világos bőrszínhez. Viszont bőrhibák elfedésére tökéletes.

update: van már világosabb árnyalatban is, szóval megkapja még azt az egy csillagot pluszba

NYX Full Coverage Korrektor

NYX Full Coverage Korrektor
2018. május 24.

update: azóta használom a pattanásokra,piros bőrhibákra és csak kis területeken. Azokat nagyon jól elfedi.(sajnos mivel szem alá választottam a színt, így a pattanásokra kicsit világos) 3 csillag azért, mert a leírásban szem alá is javasolják.

Szemem alá szántam, de nagyon nem jó oda. Nem is tapasztaltam még ilyet, de hiába van aláhidratálva, és fölépúderezve, szárít, apró pöttyök jelennek meg lilás színben, amik a bőröm felületének mintái és amiket nem fog be, valamint teljesen beleül a ráncokba, egyszerűen szörnyű látvány, még soha semmilyen korrektorral nem volt ehhez fogható a végeredmény. Pattanásokhoz ki fogom próbálni az itt olvasottak alapján, mert én odáig el sem jutottam vele, annyira kiábrándított a szem alatti tapasztalat.

NYX 3-Dimensional Brow Marker

NYX 3-Dimensional Brow Marker
2018. március 30.

Nagy csalódás. Tetszett a kivitelezés, a kezemen kipróbálva nagyon szép vékony vonalat tudtam vele húzni, megvettem. Első sminkelésnél még jó volt, a másodiknál viszont már nem fogott!!! Az első használatkor, amikor a lealapozott és púderezett felülettel érintkezett a filc, akkor lehetett utoljára használni a terméket.