Szonya

Regisztráció dátuma: 2012. január 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Balea Volume Effect Haarspray

Balea Volume Effect Haarspray
2016. november 6.

Visszajöttem lepontozni. Sajnos néhány alkalom használat után nagyon megutáltam, borzalmas porlasztója van, bárhogy forgatom, a hátamon és a nyakamon /vállamon landol az egész, vagy épp a levegőbe fújok. Talán én fogtam ki hibás példányt, de ez így kuka.

Érdekes, hogy a mini kiszerelés is fent van, és arra nagyon pozitív vélemények jöttek, erre pedig nem. :) Szóval úgy döntöttem ide jövök felpontozni. Eddig nagyon elégedett vagyok a termékkel. Napi szinten lakkozom a hajam, turbó hatást nem várok el tőle, csak rugalmas tartást, és ezt teljesíti. Az én fejemen nem ragad, könnyen kifésülhető. Ha továbbra is így muzsikál, akkor végleg lecserélem a Wellaflex-et.

La Roche-Posay Anthelios Mattító Hatású Gél-krém SPF30

La Roche-Posay Anthelios Mattító Hatású Gél-krém SPF30
2016. július 28.

Nekem sajnos nem mattít, pedig nagyon bíztam benne. Kb. egy óra után átfénylett a bőröm. A másik dolog, ami nagyon zavar, hogy hiába az utolsó a parfüm, mégis nagyon zavarja az orrom. 3 csillagot azért kap, mert egyébként nem okozott még mitesszereket sem.

Taft Hajlakk Mega Erős & Dús Hatás

Taft Hajlakk Mega Erős & Dús Hatás
2016. július 21.

Régen használtam, illetve elkezdtem használni, de számomra borzalom. Ragad mint a nyavalya, nehéz kifésülni, és nagyon erős az illata. Cserébe legalább tartása van, bár amilyen betonra szárad, ez nem is csoda.

2 ÖSSZETEVŐ

Hydrogenated Jojoba Wax EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen