szoszigabi

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Lovely Fast Dry Körömlakk

Lovely Fast Dry Körömlakk
2017. február 19.

Hát.. hol is kezdjem. Eddig maradéktalanul elégedett voltam a lovely termékekkel, de ezt nagyon nem találták el. A színek gyönyörűek, tényleg. De legalább 3 réteg kell belőle, mert foltos, csíkos, minden csak nem egyenletes. Egy rétegben még viszonylag gyorsan szárad, de a 3 réteg már kifog rajta. Igazából még ezzel sem lenne problémám, de a tartóssága botrányos. 1 azaz EGY napot bírt ki, utána botrányosan lepattogott, sőt a színe is fakult. Kár érte.

Balea Pflegecreme mit Liebe Frangipani & Kokos

Balea Pflegecreme mit Liebe Frangipani & Kokos
2017. február 16.

Fantasztikus illata van! Eleinte csak a számra használtam, mert rettenetesen ki van száradva, este vastagabban bekenve szépít rajta, amit más krém eddig nem tudott.
Kézkrémnek is tökéletes, sűrű, rendesen hidratál, mégis nagyon gyorsan beszívódik.
Egy utazás miatt arcra is kipróbáltam, bár ez őszintén szólva nem állt szándékomban, de valahogy sikerült otthonhagynom az arckrémemet... A sós víz pedig nagyon megviselte az arcomat, így tettem egy próbát. Meglepő módon nem bántotta, az amúgy érzékeny és kényes bőrömet. Nem zsírosodott tőle, nem pattogtam ki, viszont szépen ápolta. Nem mondom, hogy arcra is fogom ezek után használni, de ha nincs más, akkor ez lesz bevetve.

Isana Hydro Ajakápoló

Isana Hydro Ajakápoló
2017. február 15.

Valamiért a mostani téli idszakban kb 2 hetente cserepesre szárad a szám... Véletlen vettem meg ezt a balzsamot, kipróbálásra, mert egyszerűen semmi nem segített. És nem bántam meg! 1 nap alatt rendbe rakta a véresre repedezett számat! Igazi megváltás nekem, innentől kezdve csak ezt fogom használni.. :)