Best of Beauty 2019

szosziniki

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lush Caca Brun Henna Bio Hajszínező

Lush Caca Brun Henna Bio Hajszínező
2015. november 23.

Eddig kétszer használtam fele-fele arányban. Első használatkor váll alá érő hajam volt..hát nem is volt rá elég az a fél tömb, hiába mondták a lányok az üzletben, hogy bőven elég. Utána 2. használatkor már váll fölé ért a hajam és arra tökéletesnek bizonyult az a másik fél tömb. Szép lett a színe, vöröses fényű de barna, nagyon puha és táplált. Türelem kell hozzá és egy egész délután..utána sok takarítás de abszolút megéri szerintem. Nekem nem kopik így a színe, hogy jó sokat tettem rá, viszont lenő nyilván. Szagához hozzá lehet szokna a 3-4 óra alatt amíg fent van, de én szoktam rá tenni zuhanysapkát és úgy alig érződik.

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás
2015. november 23.

Teljesen egyet értek az előttem szólókkal. Ez a legjobb arcradír amit valaha használtam. A bőröm tényleg felébred tőle, az elhalt hámsejtek eltűnnek és marad egy tökéletesen egyenletes bőr nagyon finom illattal. Nem is használok utána min. 1 óráig semmilyen krémet, hogy érezzem az illatát és hatását.
Én is mindig vizes kézzel átdörzsölöm az arcom vele mielőtt lemosnám..így TÖKÉLETES. :))) 100*

Lush Retread Hajkondicionáló

Lush Retread Hajkondicionáló
2015. november 23.

Szeretem ezt a pakolást, bár túl sok hatását nem vettem észre. Jó illatú kicsit talán puhább is lett tőle a hajam. 5* mert hozza amit ígér.