szpirita

Regisztráció dátuma: 2012. december 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. december 26.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

BH Cosmetics Carli Bybel Deluxe Edition

BH Cosmetics Carli Bybel Deluxe Edition
2017. augusztus 28.

A videók, vélemények alapján vettem meg, és nem kellett csalódnom. Ez a paletta egy csajos álom! Gyönyörű, hétköznapra, főleg nappalra való színek, valószínűleg mindenkinek jól állnak. Kicsit porolnak, de nagyon finom őrlésűek és jó a pigmentáltságuk, kevés is elég belőlük. A tartóssága is megfelelő. A highlighterek közül a két nagyobb álomszép, természetes, az alsó sor számomra viszont kicsit meredek: túl jeges vagy túl sötét, de szemhéjfestéknek azok is nagyon szépek, főleg a bronzosak.
Az ára verhetetlen, főleg azoknak a szerencséseknek, akiknek nem nemzetközi szállítást kell fizetniük. De jelenleg a külföldi rendelésekre $5 kedvezmény van a BH-nél erre a palettára.

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta
2017. augusztus 15.

A sok szép vélemény hatására rendeltem meg, de nem vagyok elájulva tőle. A színek nagy része szerepel más MR palettákban, amik már a gyűjteményeben vannak. Így, azért a pár új színért, nem volt érdemes ennyi pénz kiadni.

ColourPop Mono Szemhéjfesték

ColourPop Mono Szemhéjfesték
2017. június 26.

Elégedett vagyok vele, teljesítette az elvárásaimat. Valóban, különleges az állaga, nagyon krémes. Ujjal vagy szintetikus ecsettel viszem fel, mert úgy tapad a legjobban, a széleket általában más ecsettel satírozom el. Tökéletes a rohanós napokra, mert egy jól választott szín nagyon mutatós magában is és nem kell sokat vacakolni vele. Nagyon tartós.

Update: Sajnos a csillámos színek (so quiche, nillionaire) csillámjai pár óra után potyogni kezdenek. És kicsit csalódott vagyok, hogy annak ellenére, hogy nagyon vigyázok rájuk, hogy ne sok levegőt kapjanak és valójában nem is használom túl gyakran őket, a So quiche árnyalat már átrepedt, vagyis kiszáradt, összement valamennyire fél év alatt.

2 ÖSSZETEVŐ

Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen