szreka

Regisztráció dátuma: 2013. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lush Buche De Noel Arctisztító

Lush Buche De Noel Arctisztító
2013. december 28.

Ez az első lush termékem és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mást szerettem volna megvenni, de az eladó ezt ajánlotta száraz bőrre. Nekem annyira nem tetszik az illata, nekem olyan fűszeres mandulás. A használata tényleg kicsit nehézkes, keveset használok belőle, meleg vízzel osszekeverem és bedorzsolom vele az arcomat, de sajnos sok darabka a lefolyoban végzi. Szuper puha arcbort varázsol, még a barátom is észrevette, ami nagy szó :D Utána arckremet használok, ettől a kombótól nagyon szép hidratalt az arcom. Örülök, hogy megvettem.

Astor Perfect Stay 24H Alapozó

Astor Perfect Stay 24H Alapozó
2013. december 12.

Imádom. Fél éve kezdtem el használni, előtte nem használtam alapozót, mert nagyon izzadós vagyok és próbáltam minél kevesebb réteget használni. Nagyon jó a fedése, púderrel fixálva nekem minden csúnyaságot eltűntet. Semmilyen kiütést, allergiát nem okozott, pedig szinte mindentől kipattogzik a bőröm. A színe tökéletesen passzol (103 True Ivory).

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2013. november 13.

Kedvenc púderem! Nagyon izzadós vagyok, minden eddig használt púdertől 1-2 óra múlva már csillogott az arcom, de ezzel tényleg órákig matt marad az arcom, pedig alapozó fölé használom. Nem pattogott ki tőle az érzékeny bőröm sem. Egyetlen negatívuma a kiszerelése, elég olcsónak tűnik, ha már nincs hozzá szivacs és tükör, legalább egy biztosabb doboza legyen már.