SzSara29

Regisztráció dátuma: 2018. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revuele Centella Repairing Face Gel-Cream

Revuele Centella Repairing Face Gel-Cream
2024. február 10.

Nagyon jó termék, könnyű állagú, mégis gazdagon hidratáló krém. Az én érzékeny, száraz, pattanásos bőröm imádja, szépen csökkenti a pirosságot. Eredetileg magamnak vettem, de párom is kipróbálta, és az ő seborrheás bőrére is tökéletes, a téli hónapokban is szépen rendbe tette a gyulladt, hámló foltjait. Biztos, hogy újra veszem!

Tresemmé Hajszínkiemelő Pakolás

Tresemmé Hajszínkiemelő Pakolás
2022. október 15.

A "meleg vörös" árnyalatot vettem meg belőle, gondoltam a gesztenye barna hajamra jó lesz frissítésnek amikor már elveszti a szép vörös fényét. Hát nem. Nagyon erősen fog, a kezemet és a fehér fürdőszoba csempét is erőteljes dörzsöléssel tudtam csak letakarítani, a hajam pedig a lehető legnevetségesebb árnyalatú lakossági piros lett, ha bárki meglát azt hiszi olcsó parfümöt árulok a buszpályaudvaron. Még csak nem is a címkén látható "meleg" árnyalat, inkább kicsit pinkes/lilás. Szóval most megyek és addig mosom a hajam amíg ki nem jön. Csak hogy még nevetségesebb legyen a helyzetem, vakítóan fehér a bőröm, úgyhogy ha nem járok sikerrel leszek én a meki új kabalája, Ronald McDonald meg nyugdíjba vonulhat...

Azért kap 2 csillagot mert amúgy a hajam finom puha lett tőle, plusz aki ezt az árnyalatot keresi az biztos elégedett lesz vele.

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték
2021. október 8.

Én az amethysts chrome árnyalatot használom most már két hónapja. A színe nekem tökéletes a sápadt bőrömhöz, végre egy lila hajfesték, ami nem vörös. Korábban a l'oreal colorista permanent gelt használtam, először a violet, később a dark purple árnyalatot, de egyikkel sem voltam igazán elégedett, 3 hét után gyakorlatilag tégla vörösre kopott a hajam. Ha azt akarom, hogy tényleg csillogó és telt legyen a színe, akkor ezt is 4 maximum hetente teljesen újra festem, nem csak a tövét, mert kopik rendesen. A természetes hajszínem közép barna, azt is szépen befogja ahol a lenövésem van, és a korábban festett részeket is szépen fedi, de természetesen kicsit átcsillog alatta a vörös, mikor kopik. Ár-érték arányban annyira nem megérős mint a colorista, mivel abból fél tubus elég volt az állig erő hajamra, ebből az egészet el kell használnom.