szsophia

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Szőlőmagolaj

Aromax Szőlőmagolaj
2023. február 22.

Nagyon örülök, hogy végre kipróbáltam, mert úgy látom, az én arcbőröm nagyon szereti. Általában 3 cseppet szoktam eloszlatni (plusz 1-2 cseppet nyakon) a rutin legvégén, tényleg sokat segített - egészségesebb érzetű és kinézetű, szebb összképű bőr. Nekem nem okozott sem pattanásokat, sem mitesszereket, pedig T-zónában hajlamos vagyok rá, sőt, mintha javított is volna a meglévők állapotán. Eddig alig találtam olyan arckrémet, hidratálót, vagy hasonló célú szérumot, ami nagyjából az összes szempont alapján bevált, nekem ez az olaj végre ilyen.

Missguided Real Babe EDP

Missguided Real Babe EDP
2023. február 22.

Nagyon hamar az egyik kedvenc illatom lett, és tartósságra is szuper. Először a testpermetével találkoztam, de észrevettem, hogy van belőle EDP is, így végül ezt választottam. Van benne valami különleges, nagyon szeretem magamon.

Coverderm Vanish Anti-Rougeur Make-Up SPF15

Coverderm Vanish Anti-Rougeur Make-Up SPF15
2018. augusztus 9.

Szerettem ezt az alapozót, mert nem túl nehéz és jó a fedése. Nekem a bőrpirosságot a coverderm perfect face alapozója jobban elfedte, szerintem annak összességében erősebb a fedése (bár az állaga is sűrűbb). Irritációt sosem okozott, de csak a megfelelő árnyalattal lehet természetes hatást elérni. Mindig fixálnom kellett púderrel, különben elég fényes volt a végeredmény.