sztami

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2019. április 26.

Nagyon bejött nekem is ez a sampon! 2 naponta kell kb hajam mosni, viszont ezzel a második nap is még teljesen vállalható a hajam (még nem használom túl régóta, talán segít, hogy ki tudjam tolni az időt a hajmosások között, remélem). Az illata tényleg erős, de megszokható szerintem. Jól tisztít, erősebbnek érzem tőle a hajam.

Isana Professional Shampoo Tonerde & Frische

Isana Professional Shampoo Tonerde & Frische
2019. április 26.

Az biztos, hogy könnyű hajérzetet nyújt, csak úgy száll a hajam tőle. Viszont így nem érzem, hogy lenne tartása, mindig kócosnak néz ki a hosszú hajam. Ami azonban a legjobban zavar, hogy nem érzem hogy jól tisztítana, az amúgy is gyorsan zsírosodó hajamat kb minden nap moshatnám. Nekem ez nagyon nem.

Barnängen Nutritive Tusfürdő

Barnängen Nutritive Tusfürdő
2018. február 4.

A decemberi DM dobozzal jutottam hozzá, egyébként az elég borsos ára miatt nem hiszem, hogy megvettem volna. Szeretem benne, hogy a zsíros bőrömet nem zsírosítja tovább, nincs ragadós érzetem fürdés után, viszont kellően hidratáltnak érzem a bőröm. Bevallom nem nagyon találkoztam még ilyen tusfürdővel korábban, nekem nagyon tetszik! Szeretem az illatát is, megfelelően habzik. Egy csillagot csak azért vonok le, mert elég sűrű, és ha kezd elfogyni elég nehezen jön ki a tubusából.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ