SzTellsIt

Regisztráció dátuma: 2016. október 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. október 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Klairs Supple Preparation Facial Toner

Klairs Supple Preparation Facial Toner
2019. augusztus 24.

Meg vagyok vele elègedve. Nem zavar az illóolaj benne. Viszont ha picit is érzékenyebb a bőröm itt-ott (miteszert nyomok ki, erősebben megvakarom) akkor csìp, oda nem teszek belőle. Nem ragad tőle a bőröm, gyorsan beszìvja. A kis kiszerelès van meg de szerintem megveszem a nagyobbat.

Holika Holika Daily Fresh Zöld Teás Tisztító Hab

Holika Holika Daily Fresh Zöld Teás Tisztító Hab
2019. augusztus 24.

Eddig nagyon jó. Az illata nem tolakodó, kevès kell belőle és úgy tisztít, hogy nem szárìtja túl az arcbőrt. A pórusokat nem tömi el. Nem a Szent Grál de egy mindennapi arctisztìtónak nagyon megfelel, főleg, hogy az ára is megfizethető. Első K-Beauty termèkem, nem csalódtam.

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15
2019. augusztus 24.

Nekem nagyon bejött. Érzékeny, kevert, itt-ott zsìrosodásra, aknéra hajlamos bőröm van. Olyan krémet kerestem, amitől nem fog zsìrosodni a bőröm. A kipirosodásra nem hajlamos, de így se könnyű eset. A krém könnyű, kevés elég belőle, gyorsan beszìvódik, nem hagy filmréteget, nem zsìrosodik tőle az arcom. Az illata inkább semleges. Jól hidratál és az ára sem horror. (Akinek csípett, mikor felkente, azt mondom, hogy valamelyik összetevőre érzékeny a bőre. Ilyen előfordult velem is. Van megoldás: nem kell használni. De ez nem ok, hogy senkinek se ajánlják.)