Sztellus

2055 pont

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

2055 pont

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Pat Mcgrath Labs Skin Fetish: Divine Blush

Pat Mcgrath Labs Skin Fetish: Divine Blush
2024. május 21.

Electric Bloom árnyalatot választottam, de nem is tudom, én jobbra számítottam. Egy pirosas árnyaltot kerestem, mert rózsaszínes már sok van és talán jobban is áll a piros, de vannak ennél jobb termékek, az ára számomra nem adja azt a minőséget amit vártam. Persze szép és építhető, nem porzik, a finish is szép csak én vártam többet. Ez nem a termék hibája, ezek miatt nem vonok le csillagot.
Ugyanitt szép PIROS árnyalatú pirosító ajánlást fogadok, hasonló minőségben, tehát nem essence vagy catrice kategóriában.

Anua Heartleaf 77% Soothing Toner

Anua Heartleaf 77% Soothing Toner
2024. május 17.

Hát én semmi extrát nem érzek, hiába a nagy hype. Az én kedvencem az im from rice toner, ez elfogy vissza is térek rá. Egyszerűen semmi extrát nem ad, nem csodaszer, sőt tényleg olyan, mintha sima víz lenne.

Geek & Gorgeous 101 Mighty Melt

Geek & Gorgeous 101 Mighty Melt
2024. február 11.

Hasonlóan jártam, mint Akralgob, nekem is hatalmas gyulladt fájdalmas pattanásokat okozott. Kizárásos alapon ez, mert semmi újat nem vettem vagy bontottam ezen kívül. Nagyon csalódott vagyok, hiszen 3x használtam és 2 hete ilyen rettenetes az arcom, azonnal abbahagytam, ahogy megjelentek a pattanások, de nagyon lassan gyógyulnak. Holnap megyek bőrgyógyászhoz is, mert van egy ami nagyon nagyra nőtt a bőr alatt és iszonyatos fájdalommal is jár, semmi otthoni cuccom nem segít rajta.
A sminket sem hozza le maradéktalanul, van ennél jobb lemosóm is, a szempillaspirállal nem birkózott meg, használata után kb 30 percig homályos volt a látásom, pedig nem éreztem, hogy belement volna a szemembe.