Sztellus

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrtípus: Normál

Babor Adventi Ampulla Naptár

Babor Adventi Ampulla Naptár
2020. február 12.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit nagyon köszönök!

Az ampullákról röviden azt tudom mondani, hogy nagyon sok anyag van bennük, jól hidratálnak, nem okoztak pattanást, irritációt. Viszont túl vannak parfümözve, nekem ez nem tetszik egyik termékben sem, igyekszem ezeket kerülni. Emiatt sajnos biztos nem veszek magamnak ilyen kalendáriumot, mert ezt leszámítva jól hidratáltak. Nekem egy ampulla több alkalomra is elég volt, este és másnap reggel tudtam őket használni, utána a szokásos rutint alkalmaztam. Nem bántották egymást a krémiem és az ampullák, a bőrömnek így télen jót tett az extra ápolás. Valóban nagyon ragacsosnak éreztem én is, amit a hidratáló gyorsan eltüntetett, de nem szeretem, ha egy termék után ragad a fejem, nekem ez is negatívum egy kissé, mivel nem csak 1-2 volt ilyen, hanem mind a 24.
A termék kivitelezése, dekorációja nagyon ízléses, szép lett, nekem nagyon tetszett. Jó érzés volt végig nyitogatni, minden ablakban volt egy-egy kedves üzenet. Összességében tetszett a termék, jó érzés volt egy drágább, minőségibb kalendáriumot nyitogatni.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2020. február 2.

Semmilyen hatást nem tapasztaltam, primerként nem lett tartósabb az alapozó, én fényt sem látok átsejleni (pinklite árnylat). Highlighterként pedig SEMMMI, de tényleg semmi hatása nincs. Lehet velem van a baj, de nekem ez a termék teljesen nulla.

MAC Mineralize Skinfinish

MAC Mineralize Skinfinish
2020. január 25.

Az ikonikus soft and gentle árnyalatot birtoklom, de nekem ez nagyon nagy csalódás volt, túl nagyok a csillámok benne a nap végére már csak a nagy csillámok maradnak meg az arcomon. Nem tetszik :( nagyon sajnálom, mert ennyi pénzért már vehettem volna jobbat is.