Sztellus

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 12 eladás
Megnézem

Drunk Elephant Lala Retro Whipped Cream

Drunk Elephant Lala Retro Whipped Cream
2020. november 1.

Update: Végül rendeltem tőlük sajnos több dolgot is, de rá kellett jönnöm, hogy sokkal tudatosabb bőrápolásra van szükségem és nyáron egy veseráknyi szünet miatt rengeget időm volt utána olvasni, nézni az igazán tudatos bőrápolásnak és elszörnyedtem magamon, hogy mennyire bedőltem az influenszereknek/ jól megkomponált insta posztoknak. Konkrétan aktív összetevő alig van a termékeikben. Azóta áttértem a TO-ra, Niodra, Hylamide-ra, koreai márkákra, az alkohol és parfüm teljes kerülésére a kozmetikumokban és sokkal szebb a bőröm, a pénztárcám pedig vastagabb maradt. Két csillagot hagyok, mert ártani nem ártott, de nem is használt.

Mintát kaptam belőle egy rendelés mellé, de már az első használatnál sajnos beleszerettem, ezért megvettem a nagy kiszerelését. Sajnos elég érzékeny a bőröm és nagyon félve merek rákenni új dolgokat, de ezt IMÁDOM nem lettek tőle pattanásaim, mitesszereim, pedig elég tartalmas krém. Sajnos nagyon drága, de sokáig elég, igyekszem promócióban rendelni, cult beautyn szokott lenni néha 10-20%-os kedvezmény, érdemes akkor lecsapni rá.

Juno & Co. Ka-Powder Brush Es02

Juno & Co. Ka-Powder Brush Es02
2020. szeptember 20.

Nekem a rozégold változat van meg, a szőre pedig fehér, szóval nem pont ugyanez ami a képen, de a a neve ugyanez . De a lényeg, hogy ez egy álom, nagyon puha, nem nyeli el a terméket, szépen tarja magát, pedig már 3-4 alkalommal kimostam, mióta megvan.( kb. 2 hete) Gyönyörűen lehet vele dolgozni. A márka szivacsait is próbáltam, azok is nagyon jók. És nagyon jó árban is jutottam hozzá a Beautybayen voltak akcióban.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2020. augusztus 21.

Jöttem lepontozni, pedig annyira szerettem volna, ha jó. Vettem 3-4 db-t is, de sajnos mindnél ugyanazt tapasztaltam. Könnyen szétszakad, túl sok vizet vesz fel, nekem kemény is ( a beauty blenderhez képest), de legjobban a szétesése zavart, amit 1 hete bontottam fel, az már kezd az oldalánál és a hegyesebb végénél morzsolódni, pedig ugyanúgy tiszítottam, mint a többi szivacsomat. Mivel ilyen könnyen tönkremegy, így nem éri meg, hiába olcsóbb mint a BB, az nekem bírta 6-8 hónapig is.