sztike

Regisztráció dátuma: 2012. július 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Police Legend for Woman

Police Legend for Woman
2021. június 12.

Eleinte gondolkodtam, hogy megírjam-e a véleményemet, mert én távolról sem vagyok parfümőr és kicsit úgy érzem, velem van a baj, ha nagyon közönségkedvenc illatokról nincs jó véleményem, de hát végső soron önazonosságra kell törekedni, nem népszerűségre, szóval legyen, vállalom a véleményem. Nekem ez szúrós és sok. Csak papíron találkoztunk, de nem bánom, mert van benne valami, amitől fordul egyet a gyomrom. A jázmin-bergamott-pacsuli-vanília kombó nekem még Thierry Mugler Angeljét is belengeti egy rövid időre, amitől én instant kapitulálok, az viszont tény, hogy két illat közel sem azonos, a Police nem akkora agresszor, mint Mugler angyalkája. Tartós, én lineárisnak mondanám, de végtelenül csapnivaló orrom van, szóval kezeljük szubjektíven ezt a megjegyzést. Az üvege meglepően egyszerű, a Police parfümök formatervezői általában masszív adag LSD alatt tervezik a többi üveget szerintem, ez a - ritka - tiszta pillanataik egyikében születhetett. A kupakkal nincs élményem, csak tesztert próbáltam, de nekem ez az illat alapból bizonyíték arra, hogy a megálmodói szeretik, ha fáj. Ettől függetlenül nem húzom le teljesen, árkategóriájában tényleg egyedülálló és én készséggel elismerem, hogy
ad1) velem van a baj
ad2) bőven tettek munkát ebbe az illatba
Szóval akinek inge, fusson és próbálja fel gyorsan (:

Police Shock-In-Scent EDP

Police Shock-In-Scent EDP
2021. június 12.

Fúdenagy bajok vannak az én orrommal...annyi jót írtatok, hogy rohantam megszagolni. Elsőre nem is találtam különösképp rossznak, de szerelemnek sem. Erőteljes, édes-virágos illat, de nem szúrós, pont amennyi kell. Aztán ahogy elővettem itthon a blattert...egek ura...sosem volt mézes parfümöm, de nem is lesz. Aminek az én orrom a mézet érzi, az nem publikus...maradjunk annyiban, hogy parfümözött női ruhaneműn hagyott memento egy jól sikerült estéről. Szégyellem magam, hogy ilyennek érzem, mert ez is csak azt bizonyítja, hogy nem valami kifinomult a szaglásom, de hát ez van. Pedig a többi jeggyel rendben lennék, de ez így tényleg 'Shock-In-Scent'.
Akinek nincsenek ilyen gondjai a mézzel / az orrával, az tegyen vele egy próbát, mert amúgy tényleg jól sikerült illat és tartós is. A pontozással bajban vagyok, mert nekem ez így egy jókora cupákos nem, viszont erősen szubjektív az élmény, szóval legyen egy közepes.

Paco Rabanne Olympéa Acqua EDP Légère

Paco Rabanne Olympéa Acqua EDP Légère
2021. június 12.

Vajon miért ragaszkodik a bőröm a jázminhoz, ha az orrom utálja? Blatteren próbálva sokkal komplexebb illat, de rajtam a világon semmi más nem érződik, csak a jázmin, amitől Thierry Mugler Alienje óta előjön a poszttraumás stressz szindrómám. Néha, egy-egy pillanatra felüti a fejét a sós vanília, amit annyira imádok az anyaillatban, de ahogy megörülnék neki, már ott sincs. Én könnyedebbnek sem érzem egyébként az anyaillatnál, pedig az 'Aqua' jelzőből erre következtettem volna. Tartóssága egyébként jó, meg a hatósugara is, csak én egyáltalán nem érzem komfortosan magam benne. Hát mindegy, jó ez, csak sajnos nem nekem.