sztike

Regisztráció dátuma: 2012. július 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Essence French Manicure Tip Painter

Essence French Manicure Tip Painter
2020. július 27.

Volna néhány kérdésem a termékfejlesztőkhöz. Először is: ez miért ennyire híg? Vagy csöpög az ecsetről, vagy nincs rajta semmi. Másodszor: ilyenre akarták az ecsetet, vagy így sikerült? Nem egyenletes a szálak hossza és a keménységük miatt az ecset teljesen alkalmatlan erre a feladatra. Vagy merevebb szálak legyenek rövidebb hosszal, vagy ilyen hossz hajlékonyabb szálakkal. A pigmentációval sem vagyok kimondottan elégedett, a rózsaszín alaplakkból durván 3-4 réteg kell, hogy ez a vizes konzisztencia valami fedést produkáljon, a fehér pedig nem az a vakító hófehér, amit én szeretek. Viszonylag gyorsan szárad és a tartóssága se vészes (csak lábra használom, a kezemet műkörmös csinálja). Kicsit dühös vagyok magamra, mert eredetileg a Rimmel Super Gel francia lakkjait akartam megvenni, de az ára miatt az Essence-re esett a választásom. Legközelebb inkább a Rimmelt hozom el.

Idelyn Beliema Expert Intim Krém

Idelyn Beliema Expert Intim Krém
2020. július 22.

Szerencsésnek mondhatom magam, mert soha életemben nem kaptam el semmilyen fertőzést, egyáltalán nem vagyok hajlamos rá, saját magát is elég ügyesen védi a rendszer. Ettől függetlenül a hó végi hormonális változások idején előfordul viszketés, ami nem komoly ugyan, de meglehetősen kényelmetlen tud lenni, így én is beszereztem ezt a krémet. Fantasztikus. 1-2 nap alatt (napi max. 2 krémezéssel) teljesen megszünteti a problémát. Azonnal érezni a nyugtató hatását, és bár néha tényleg csíp picit, ez gyorsan elmúlik. Azóta már a nővérem is vett egyet (ő viszont pont az ellentétem, állandóan fertőzésekkel küzd), ő is nagyon szereti. Húzós az ára, de a Rossmannban viszonylag gyakran van rá akció, és valóban jó befektetés.

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó
2020. július 22.

Utazáskor gyorsan kellett valami az otthonhagyott helyett, évekkel korábban már használtam Jessát, így mi baj lehet alapon vettem egyet. Utána jöttem rá, hogy ez illatmentes, ami tudom, nagyon jó, meg ez az ideális, de én jobban szeretem az illatosított termékeket. Ettől még persze nem vonok le pontot, én néztem el, az állaga viszont már megér egy mínuszt. A többi lemosó, amit próbáltam (Dove, Nivea, Lactacid) tusfürdő állagú, ez viszont - bocsánat - olyan, mint a síkosító vagy a 96%-ban csiganyálat tartalmazó szérumom. Teszi a dolgát, bajt sem okozott, viszont az állagával nem vagyok elégedett, ettől függetlenül nyaralóban otthagyós lemosónak jó lesz.