sztikke

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Davines Detoxifying Scrub Shampoo

Davines Detoxifying Scrub Shampoo
2019. július 7.

Jelenleg a Davines korpásodás elleni samponjával kiegészítve használom és imádom, az illatát, az állagát, azt, hogy tisztítja és dúsítja a hajamat és nyugtatja a fejbőrt, egyszóval mindent imádok benne :)

Davines Naturaltech Purifying Shampoo

Davines Naturaltech Purifying Shampoo
2019. július 7.

Ez a sampon valóban hatásos, nekem eltüntette a korpát, de sajnos elég macerás a használata. Először is rettentő büdös kénes szaga van, és ha nem mossa le az ember alaposan a hajáról, akkor egész sokáig érződik rajta ez a szag, ráadásul elnehezíti a hajamat :( Mivel elég furcsa állaga van a samponnak (nehezen habzik), vigyázni kell vele, hogy mindenhonnan lemossa az ember, mert előfordult már velem, hogy egy kisebb adag sampon maradt a kádban és másnapra az egész fürdőszoba kénes szagúvá vált. Szóval összességében hatásos, de kissé körülményes a használata és nekem több mosás után elnehezítette a hajamat.

Davines The Renaissance Circle

Davines The Renaissance Circle
2019. július 7.

Ez az első pakolásom a Davinestől és imádom! Elvileg a nyaralásra vettem, de nem bírtam ki addig és előbb kipróbáltam. Isteni finom az illata, nem tudnám semmihez sem hasonlítani. Érezhetően táplálta a hajamat, puhábbá, könnyen kifésülhetővé tette és egyáltalán nem nehezítette el, ami nálam fontos szempont egy pakolásnál. Tényleg több használatra is elegendő lesz, szerintem havonta egyszer biztosan teszek majd ilyen pakolást a hajamra.

1 ÖSSZETEVŐ