sztikke

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

MosóMami Eco-Z Happy Sun Napvédő Krém

MosóMami Eco-Z Happy Sun Napvédő Krém
2020. július 9.

Nem tudom más is járt-e így, de nekem sajnos nem volt szerencsém vele. Egyszerűen sehogy nem tudtam kinyomni a krémet a tubusból, és mikor erősebben megnyomtam, hallottam egy pukkanást a tetején. Aztán észrevettem, hogy nemcsak kilyukadt a tubus teteje (!!), de a ruhámra repült egy diónyi nagyságú fehér gombóc belőle. Teljesen be volt száradva a krém, így nem is tudtam kipróbálni sem, úgyhogy visszavittem a bioboltba, ahol vettem, szerencsére megértőek voltak az eladók és visszaadták az árát, azt mondták ilyet még ők sem láttak... Azt hiszem maradok a drágább Uriage mineral fizikai fényvédőmnél, abban még nem csalódtam eddig, bár örülnék már egy hasonló hatású vízálló fizikai fényvédőnek, amitől nem pattogok ki és kicsit könnyedebb állagú.

Love Beauty & Planet Neroli Olaj és Fehér Jázmin Tusfürdő

Love Beauty & Planet Neroli Olaj és Fehér Jázmin Tusfürdő
2020. július 1.

Na mire odajutottam, hogy feltöltsem, már megelőztek :) Ez most a kedvenc tusim, mind az illata, mind a hidratáló hatása miatt. SLS mentes, nem szárítja a bőrömet egyáltalán és kellemes illatot hagy a bőrömön, amit imádok :)

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]
2020. június 17.

Tinamuban ezt a fizikai fényvédőt ajánlotta az eladó nekem, és bár nem terveztem koreai fényvédőt venni, ennek mégis annyira megtetszett az összetevő listája, hogy megvettem. És nem bántam meg, egyáltalán nem pattogok ki tőle, nem szárít, nem zsírosít túlságosan, bár egy kis fényt azért ad az arcomnak. Futáskor sem pereg le, sminkelni és nem sminkelek rá, de szoktam egy csepp szérumot tenni alá és azzal is teljesen jól elvan. Bár még csak két hete vettem és nem minden nap használom, de megelőlegezem neki az 5 csillagot, aztán majd meglátjuk, hogy hogyan teljesít majd az igazi kánikulában.

1 ÖSSZETEVŐ