sztikke

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

La Roche-Posay Anthelios Uvmune 400 Invisible Fluid SPF50+ Sun Cream

La Roche-Posay Anthelios Uvmune 400 Invisible Fluid SPF50+ Sun Cream
2022. május 9.

Ha a sima Shaka fluid 5 csillag, akkor ez 4, mivel nekem ez kicsit nehéz érzetű az arcomon, és emiatt mintha több pattanást is okozna nekem. Jobban is fénylik tőle az arcom, ami engem zavar, mivel nem szoktam sminkelni rá. Fényvédő hatásban én nem vettem észre különbséget a kettő között. Remélem a következő szériát jobban formulázzák majd.

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2022. május 9.

Ez eddig a legjobb fényvédőm arcra. Pont olyan, amilyet szerettem volna: nem túl sűrű állagú, nem tömíti el durván a pórusaimat, tud alatta lélegezni a bőröm, de közben véd is. Egyedül az alkoholszaga zavaró felvitelkor, de nem vettem észre szárító hatást, szóval emiatt nem pontozom le. Nekem az új UVMune verziója nehezebb érzetű ennél, hatásban én nem éreztem különbséget a kettő között.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2022. március 25.

Ez az arclemosó számomra egy nagy NEM. Rendelés mellé kaptam ajándékba, gondoltam kipróbálom, nincs túl sok összetevője. Aha, az SLS túlszárította az arcomat, a mű citromos tisztítószer szagától meg egyenesen émelyegtem, alig vártam, hogy lemossam az arcomról. Pár használat után inkább továbbadtam rajta.

1 ÖSSZETEVŐ