sztinke

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volumennövelő Ajakápoló

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volumennövelő Ajakápoló
2021. március 21.

Gondolom kifutó termék, mert nagyon akciósan vettem pár hónapja (1000,- Ft sem volt). A sötétebb színt választottam, szépen kiemeli a számat, épp csak annyival lesz tőle sötétebb, hogy nem tűnök vízi hullának. :D A mentol kicsit bizserget és a vérbőség miatt valóban picit dúsabbnak is látszanak az ajkak. Viszont nincs valami nagy hidratáló hatása, úgyhogy inkább nyáron lehet hasznát venni, mikor nem annyira szárazak az ajkak alapból. Újra nem venném, főleg az eredeti árán, de el fogom használni.

Balea C-Vitaminos Koncentrátum az Egyenletes Arcbőrért

Balea C-Vitaminos Koncentrátum az Egyenletes Arcbőrért
2021. március 21.

A jó vélemények miatt vettem meg, de nekem sajnos nem lett csodaszer. Kellemes az illata, az állaga és instant simává, mattá teszi a bőrt, de nekem két egymást követő használattal irritálja a bőröm. El tudtam használni, de csak 2-3 naponta egyet-egyet, így nem nagyon csinál semmit, az igazi 7 napos jótékony hatást pedig nem fogom megtudni sose. Kár érte.

Gliss Kur Supreme Length Spray Balzsam

Gliss Kur Supreme Length Spray Balzsam
2021. március 9.

Idejét se tudom, mióta használok Gliss kur kifésülő spray-t. Talán mióta kapható. :D Váltogatom őket, számomra mind elég hasonló hatással bír, csak az illatuk más. Legutóbb ez a fajta volt otthon. Funkcióját ellátja, könnyíti a kifésülést, kellemes az illata, habár nem túl tartósan marad meg a hajban. Néhány fújást szoktam alkalmazni a törölközőszáraz hajhosszra, nem viszem túlzásba.
Az utóbbi időben azonban többször kihagytam a használatát, és azt tapasztaltam, hogy nem sokkal nehezebb kifésülni a hajamat nélküle, ellenben lassabban zsírosodik. Sajnos alapjáraton 2-3 naponta hajat kell mosnom, úgyhogy minden további nap gyakorlatilag ajándék. Szóval lehet, hogy nem lesz már minden hajmosás része a Gliss kur spray, de valószínűleg fogok tartani otthon továbbra is.