sztinke

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Minéralblend Hidratáló Alapozó

Vichy Minéralblend Hidratáló Alapozó
2020. január 25.

Azt kell mondanom, hogy imádom! Alapvetően zsírosodásra hajlamos, tág pórusú, érzékeny bőröm van, ami viszont egyre vízhiányosabb, különösen a hidegebb évszakban. A Bioderma Photoderm Nude Touch színezett fényvédőt használom már jó ideje, elégedetten, de olyan jókat olvastam erről az alapozóról, hogy mindenképp ki szerettem volna próbálni. A gyógyszertárban kaptam néhány napra elég mennyiségben. Azóta megvettem teljes kiszerelésben. Hihetetlen komfortos viselni! Nem érezni, hogy rajtam van, nem hagy nyomot zsebkendőn sem, nem irritál, és több mitesszert se tapasztaltam, mióta használom. Szép, természetes bőrképet ad és olyan hidratált, puha a bőröm minden nap, mint évekkel ezelőtt, a sokszor jellemző hámlás is teljesen megszűnt.
Az tény, hogy a tartósság nem 100%, főleg a zsírosodásra hajlamos homlokomon, de a pozitív hatásai mellett ez abszolút nem jelentős.
Nyárra a Bioderma a megfelelőbb, már csak az extra fényvédelem miatt is, de az év többi részében ez igazán megfelelő. :)

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali Arckrém

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali Arckrém
2019. december 8.

Vízhiányos, kombinált bőröm van, ami lassan öregedő is, úgyhogy gondoltam, ez a krém megfelelő lesz számomra.
Az állaga kicsit zsírosabb, mint amiket megszoktam, de ettől függetlenül könnyen és jól beszívódott. A hidratáló hatása is megfelelő volt, és nem is zsírosított. Az illata elég erős, bár kellemes.
Viszont sajnos valamiért irritálja a bőröm. :( Viszket, ég és piros pöttyök jönnek ki tőle az arcomon.
Gondoltam elhasználom a testemen, oda is jól jön a hidratálás. De sajnos pár nap után ott is viszketni kezdett a bőröm.
Így sajnos nekem nem érte meg beruházni rá. Vissza is tértem a korábban használt krémeimhez.

Schüssler Hidratáló Arcradír

Schüssler Hidratáló Arcradír
2019. szeptember 12.

A korábbi verziót használtam sokáig. Azt mondták a gyógyszertárban, hogy csak a csomagolás változott, aztán kiderült, hogy igazából minden. Ennek az állaga nem krémes, hanem inkább olajos, a radírozó szemcsék kevésbé kellemesek, de ettől függetlenül a hatása hasonlóan jó. Nem irritál, de szépen tisztít és közben kellemesen hidratál. Úgyhogy végül is nem rossz ez a verzió sem, bár én a krémeset jobban szerettem.