Best of Beauty 2019

sztinke

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Professional Oil Care Hajápoló Szérum

Cien Professional Oil Care Hajápoló Szérum
2019. június 4.

Teljesen impulzusvásárlás volt, mikor megláttam az üzletben. Hullámos, festett hajam van, amit hol egyenesítve, hol hullámosan viselek, de minden hajmosás után használok hajolajat. Gondoltam, ha ez nem is válik be, arra azért jó lesz, hogy könnyítse a fésülködést vagy két hajmosás között kicsit felpuhítsam vele a hajamat.
Ezeken az elvárásokon simán felülteljesített! Teljesen jól használható, szívesen kenem a törölköző száraz hajamra, nagyon könnyűvé teszi a fésülködést és szép fényes, puha a hajam hajszárítás/egyenesítés után. Két hajmosás között is jó szolgálatot tesz. És nem zsírosít!
Az illata nem lett a kedvencem, de ez legyen a legnagyobb baja. :)
Nem mondom, hogy a Matrix olajam nem hidratál jobban, de annyival nem jobb, mint amennyivel drágább, úgyhogy ez simán versenytársa nálam. Ár-érték arányban igazán jó termék!

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. május 14.

Néhány hete vettem. A Natural árnyalatot választottam, ami sajnos nekem is túl világos és önmagában kicsit szárítja is a vízhiányos, kombinált, tág pórusú bőrömet. Viszont bb krémemmel keverve (Clinique, Lancome) tökéletes a végeredmény, egységes, természetes fedés, ami meglepően tartós.
Igaz, jobban örültem volna, ha önmagában beválik, és se a szín (bár ez orvosolható, ha legközelebb másik árnyalatot választok), se az állag miatt nem igényel kombinálást másik kencével, de mégis elégedett vagyok, mert tartósítja és mattabbá teszi a bb-krémjeimet és közben véd a naptól. Ja, és egyáltalán nem irritál vagy tömíti el a bőrt.
Szerintem egy próbát megér zsírosodó bőrre.
(Korábban Paula színezett fényvédőjét használtam, tulajdonképpen elégedetten. Az is jól véd, nem irritál és univerzális a színe. De ahhoz képest a Biodermának erősebb a fedése, tartósabban mattít és az ára barátibb.)

Cacharel Yes I Am EDP

Cacharel Yes I Am EDP
2019. március 16.

Mintám van belőle. Ez az illatcsalád nem igazán az én világom, de mégis van benne valami. Kifejezetten erős és tartós illat, inkább alkalmakra tudom elképzelni a használatát. Teljes méretben nem fogom beszerezni, de nem bánom, hogy kipróbálhattam.