sztinke

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Volume Szempillaspirál

Cien Volume Szempillaspirál
2020. május 30.

Hirtelen ötlettől vezérelve kaptam le a polcról egy bevásárlás alkalmával.
Kellemes meglepetés volt. A kefe jól használható, a festék fekete, nem tapaszt, nem póklábaz.
Igaz, nekem kicsit kevés a hatása önmagában, és picit potyogni/kenődni is hajlamos tizensok órás viselésnél, de még így is a jó spirálok közé sorolom. (Megjegyzés: egyébként a Dior a kedvencem...15x ennyibe kerül...és így sorolom pl. mellé ezt.) :D
A Borjois szempillaspirál boosterével pedig egyenesen bombasztikus az eredmény! A kettő együtt kiküszöböli az összes, imént említett problémámat, az eredmény tökéletes, látványos, tartós!
Mivel önmagában nem lenne a kedvencem, nem adhatok max pontot, de ettől még tényleg jónak tartom, különösen ár-érték arányban.

Bourjois Lash Machine Volume Boosting Fibres Szempillaspirál

Bourjois Lash Machine Volume Boosting Fibres Szempillaspirál
2020. május 30.

Még vmi nagy akció keretében szereztem be valamikor 1000 Ft alatt, aztán nem igazán használtam, szegény csak a fiókban gubbasztott. De mivel az utóbbi időben nem nagyon jártam élelmiszer üzleten kívül más boltban, a dekorkozmetikumok viszont a gyengéim, vettem egy sima Lidl-s spirált. Önmagában sem vészes, de nem is adja a számomra kedvelt, dús hatást. Akkor eszembe jutott, hogy van egy ilyen kis turbózós cuccom... És hát valóban...a kettő együtt vmi csoda! Dús, hosszú, ívelt, fekete pillák! A tartóssággal sincs gond és nem is irritálják a kontaktlencsés szemeimet. :)
Nem tudom még kapható e egyáltalán, de teljes áron nem biztos, hogy beszerezném, akkor már inkább egy eleve magasabb kategóriás szempillaspirált választanék, de ettől függetlenül most így elégedett vagyok.

Avon Encanto Irresistible Kölni

Avon Encanto Irresistible Kölni
2020. május 28.

Őszintén szólva csalódás nekem. Még tavaly vettem a testpermet-tusfürdő-testápoló csomagot. Imádom az illatát, viszont ezeknek nem igazán tartós az illatuk, ezért gondoltam beszerzem a parfümöt.
Viszont sajnos kifújás után 3 perccel már teljesen más az illata rajtam, mint a termékcsalád többi tagjának. Pont a gyümölcsös frissesség szűnik meg, és inkább egy virágos (abból sem a frissebb), komorabb illat lesz. A tartóssága ennek rendben van, bár ehhez nem ragaszkodnék így annyira... :D
Talán télre jobb lesz...
Árban tökéletes.