sztinke

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Norvég Formula Ajakápoló Száraz, Kicserepesedett Ajkakra SPF 20

Neutrogena Norvég Formula Ajakápoló Száraz, Kicserepesedett Ajkakra SPF 20
2022. június 22.

Ajándékba kaptam egy rendelés mellé. Korábbról nem volt tapasztalatom a márka ajakápolóival. Keményebb állagú termék, ami nem gond, mert legalább nem olvad szét nyári melegben sem, bár nálam végül nem került be a táskába, mert a hatása nem az igazi. Jó, hogy nem ragad, nem tömény, nincs íze/illata, kifejezetten kellemes használni, viszont nem hidratál eléggé, még most, nyáron sem, nem hogy télen. Otthon elkenegetem, vagy esetleg rúzs alá, de magamnak megvenni biztos nem fogom.

Thierry Mugler Alien Goddess

Thierry Mugler Alien Goddess
2022. június 22.

Update: Ő a különleges alkalmakkor használt nyári illatom, mert ahhoz túl drága és kevéssé tartós (sajnos), hogy locsoljam magamra hétköznap...

2022. május 11.: Nem igazán tetszenek Mugler illatai, valahogy egyik sem áll közel hozzám, ezt is csak teljesen gyanútlanul illatoltam meg. És bummm! Valahogy betalált. :D Szerintem pont kellemesen édes, de nem túlzó (a gejl, mostanában nagyon trendi illatokat egyáltalán nem kedvelem, sőt általában gyümölcsös-virágos parfümöt választok magamnak), aztán előbújik valami nőiesebb virágos vonal és mégis marad benne némi krémes, kókuszos-vaníliás feeling, de nem a naptejes vonal, hanem annál kifinomultabb. Szóval engem ez most megvett... Illetve én vettem meg őt, hiába drága. :D Azt még nem tudom, hogy meddig lesz a kedvenceim között, vagy viszonylag hamar telítődöm e vele, de addig is 4*

Nivea Energy Micellás Víz C-Vitaminnal

Nivea Energy Micellás Víz C-Vitaminnal
2022. június 22.

Évek óta nem kísérletezgetek a micellás vizekkel, elvoltam a bevált termékemmel, de ez valahogy felkeltette az érdeklődésemet. A benne lévő C-vitamin és Niacinamide nagyon kecsegtető, és szereti is őket a bőröm, illatanyag és színezék viszont szerencsére nincs benne (nagyon érzékeny a bőröm, így ez különösen fontos szempont nálam), úgyhogy gondoltam egye fene, kipróbálom. Nem is bántam meg! A sminket teljesen jól leszedi (igaz, vízálló termékeket nem használok a hétköznapokban), nem irritál egyáltalán, kellemes bőrérzetet hagy.
Alapvetően kétlépcsős arctisztítást csinálok, tehát ezt csak a smink lemosására használom, de kipróbáltam úgy is, hogy nem mostam utána arcot és szerencsére úgy sem irritált.
Nyilván nem ez fogja adni az igazi C-vitamin és Niacinamide boost-ot a bőrnek, de mégis jó érzés, hogy már arctisztításkor teszek valamit a bőrömért. És utazáshoz/strandoláshoz is praktikus, amikor nem szeretnénk több terméket cipelni. Ár-érték arányban is megfelelő, úgyhogy vetélytársa akadt a bevált micellás vizemnek.