sztkata

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2016. április 27.

Lehet, hogy szuper bőrbarát termék, de én úgy viszkettem tőle mint a rühes kutyus :( Első használat után azt hittem csak egy fura, rossz érzés......... de ismételt használat után is jelentkezett az erőteljes viszketés. Sajnos 3. használat után a kukában landolt. Dezodoráló hatásáról nem tudok mit mondani, mivel nem használtam elég ideig, amíg használtam nem tudtam értékelni a mellékhatása miatt.

Dabur Amla Hajolaj

Dabur Amla Hajolaj
2016. április 27.

Évek óta használom. Nem gondoltam, hogy a krémmánia oldalon találok róla leírást - valószínű azért mert első használatra bevált annak idején és így nem kerestem véleményt róla.
Számomra az egyik legjobb hajápoló. Előtte nagyon sok dolgot kipróbáltam, de azon kívül, hogy a pénzt költöttem el rájuk, igazán hatást nem értem el egyikkel sem. Ez az olaj elsőre tudta azt amit a hajam igényelt, ráadásul nem horribilis áron! Az első időkben önmagában használtam, úgyis isteni volt a hatása. Nem tettem mást csak bekentem a hajtövet és a hajam hosszában, ezt hagytam egy napig rajta, majd lemostam. Aztán elkezdtem próbálkozni és kialakítani a saját receptúrámat : kb 5 ml olívaolaj, 5 ml argán olaj, 5-10 amla olaj, ebbe 1-2 csepp rózsaolaj, illetve 2 ml mandulaolaj, 2 ml kókuszolaj - ezt jól összedolgozom, rá a hajtőre, a haj teljes hosszára és zömében egy egész hétvégére fent hagyom. Kicsit tömörnek tűnhet, meg talán soknak is........... Kísérleteim végeredménye ez lett, nekem bevált. Kicsit ugyan fura, hogy egész hétvégén felcsatolva, "olajosan" van a hajam, de a hajfesték szárító hatását remekül kompenzálja. Gyönyörű, selymes, fényes, lágy tapintatú az egyébként nagyon vastag szálú, dús fekete hajam.
Hozzászólásokban olvastam, hogy az illatával sokan nem tudtak megbékélni............ valóban van egy kicsit erőteljesebb illata, de igazság szerint nem olyan borzasztó, engem abszolút nem is zavar, ráadásul fent említett egyvelegben enyhül is az illata. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a fiam a legrosszabb wc illatosítóhoz hasonlítja az illatát :)
Mivel a hatása fantasztikus, én csak ajánlani tudom mindenkinek!

Dabur Herbal Fogkrém Neem

Dabur Herbal Fogkrém Neem
2016. április 27.

Ajkam körül fura "ragyák" jelentek meg annak idején, jó pár éve. Ekkor kezdtem el keresgélni a fogkrémek tárházában - baráti körünkben lévő bőrgyógyász javaslatára: mondván a fluor is csinál ilyen bőrelváltozásokat - fluorid mentes fogkrém felé. Hála istennek megtaláltam a Dabur Neem fogkrémét! Csodák csodájára azóta eltűntek a szám körüli ragyák és köszöni szépen a fogam is jól érzi magát :) Tiszta érzést biztosít, friss illattal, ízzel. Én kedvelem, azóta nem használok másféle fogkrémet. Eszembe nem jutna "bolti" hiper szuper márkanevű, "agyonvegyszerezett" típusút venni.