sztkata

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Helia-D Harmónia Masszázsolaj

Helia-D Harmónia Masszázsolaj
2021. augusztus 2.

Julius egy kicsit magamrol szolt, igy volt par illatszer amit kiprobaltam, tobbek kozt a helia termekei kozul ez is.
Amikor megrendeltem, ugy gondoltam milyen jo lesz kis lazito masszazshoz, de rajottem, hogy feneket! Ez egy nagyon kellemes testapolo olaj, amit akar naponta is elvisel testem-lelkem😀
Isteni, kellemes, igazan lenyugtato illat, laza beszivodas, borselymesseg garantalt a hidrataltsag szintugy! Nagyon keves kell belole, igazan gazdasagos! Ket modon probaltam: zuhanyzas utan a vizes boromre ill torolkozo szarazon. Nekem utobbi jobban bejott, ennel maradok. 24 oras selymes hidrataltsagot ad, az illata azert nem tart ki egesz nap, de tuti visszatero termek lesz a polcomon!

N.A.E. Graziosità Ráncfeltöltő Nappali Arckrém Bio Összetevőkkel

N.A.E. Graziosità Ráncfeltöltő Nappali Arckrém Bio Összetevőkkel
2021. augusztus 2.
(!)

Tesztelesere jelentkeztem a kremmania oldalon es a szerencsesek koze tartozom. (Koszonom szepen!)
Tetszetos, guszta doboz, semmi extra csilicsare...ez mar tetszik😁 Az en borom 54 eves, problemamentes, normal kicsit vizhianyos ....enne
k ismereteben kell a velemenyemet olvasni.
Illata nagyon halvany narancsra emlekeztet, kellemes, ha lehet mondani babas 😁, nekem bejott. Allaga elso erintesre mintha kicsit zsirosabbnak
tunne....de nem. Felkenve egy kenheto, lagy texturaju krem, ami az en borombe hamar beszivodott, nem
hagyva maga utan zsiros, nehez erzest. (Illatat itt en
mar nem ereztem). Erezhetoen itta a borom. Egesz
nap kitartoan dolgozik, kora estere erzem, hogy
elbirna a borom egy apolast.
3 napja hasznalom, eddig hibatlan! Valoszinu, hogy megveszem az ejszakai verziot. Rancfeltolto hatasa ennyi ido alatt nyilvan nem lathato, de jovok majd meg egy velemennyel 1 honap mulva😁

2 het utan: hatarozottan kellemes, jo krem! A borom lenyegesen hidrataltabb lett es a kezdeti mennyisegtol mar kevesebb is eleg 😀
"Rancocskaim" valtozatlanok, de koszonik, jol erzik magukat😀

Yves Rocher Riche Creme Jótékony Hatású Szemkontúr Krém

Yves Rocher Riche Creme Jótékony Hatású Szemkontúr Krém
2021. július 18.

Egyeb YR termek mellett vásároltam, probakeppen. Nem mondanam olcsonak, de nem is veszes az ara! Kellemesen kenheto, szepen beszivodik, szerintem teljesen illatmentes. Tokeletesen hidratalja a szem kornyeki boromet (vicces resze amit viszont meg sosem tapasztaltam mas szemkornyeki kremeknel, hogy a nagyon nagy melegben szabalyszeruen "kinedvesedik", konnyezik a borom ahol bekentem). Aprobb rancokat nalam feltoltotte, amit ugy kb bo egy honap utan vettem eszre. Nem csipte a szemem, nem okozott irritaciot, szerintem rendben van! Ujra vasarlos.....bar van a gondolatom kozott egy masik, amit meg probalnek😁