szuacica

Regisztráció dátuma: 2015. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2020. augusztus 26.

Nekem a vízálló van meg. Gyönyörű dús pillákat csinál (nekem elég ritkás és rövid pilláim vannak), mégsem csomós, nem ragad, ilyen szempontból talán a legjobb spirál amivel eddig dolgom volt. De :( sajnos annyira vízálló, hogy a sminklemosó és a micellás víz sem hozza le, 3-4 nap mire teljesen le tudom szedni/lekopik. Érzékeny a szemem és persze ég meg vörös tőle. Hátha valakinek van jó tippje hogy mivel lehet könnyebben leszedni mert így sajnos nem igazán tudom használni.

Schmidt's Bergamot + Lime Dezodor

Schmidt's Bergamot + Lime Dezodor
2020. május 23.

Alumínium mentes dezodorra szerettem volna váltani, hosszas keresgélés után erre esett a választásom. Az izzadásgátló hatással teljesen elégedett vagyok, nagyon jól semlegesíti a szagokat, az állaga is jó és a ruhámon nem hagy foltot. Egyedül az illata miatt vonok le csillagot, mert bár nem kifejezetten kellemetlen de jobbra számítottam (online rendeltem).

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2015. április 30.

Nekem eddig ez vált be a legjobban. Nagyon szépen fed, két rétegben tökéletes, gyorsan szárad, és fedőlakkal több mint egy hétig bírja. Az ára nem kevés, de szerintem megéri:)