szucsivettke

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2017. április 11.

Nagyon szeretem. Nekem november óta van meg az utazó méret és szinte minden hétköznap használom, szóval nagyon sokáig elég. Télen az alapozó alá tettem fel primerként és highlighternek is ezt használtam. Tavasszal és nyáron nem szeretek alapozót használni, szóval most alapozó helyett is ezt a krémet vetem be, mivel én azt vettem észre, hogy egy egységes, egészséges fényt ad az arcomnak, ami szépen kiegyenlíti a bőrtónusomat és így nincs is szükségem alapozóra.
4 hónap után talán most kezd kifogyni, de biztos, hogy újrarendelem!

The Body Shop Epres Ajakvaj

The Body Shop Epres Ajakvaj
2017. április 11.

Annyira szeretném, ez lenne nekem a tökéletes ajakápoló, isteni az illata, jól végzi a dolgát, viszont ez a tégelyes megoldáááááás.....wáh de utálom!!!!!! Ha kicsit hosszabb a körmöm rögtön alámegy, nem beszélve arról, hogy mennyi bacit viszek így fel az ajkaimra, undorítóóóó!!!!!
Elfelejthetnék végre ezt a tégelyes külsőt!

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2017. április 11.

Az illata szuper, a kiszerelése nagyon cuki és praktikus is, de nem lett a kedvencem. Vannak azok az ajakápolók, amik nálam az "ördögi kör" hatást érik el, ez lényegében az jelenti, hogy amikor bekenem vele a számat, akkor egy rövid ideig hidratálja, aztán mintha szárazabb lenne mint előtte volt és muszáj vagyok 20percenként kenegetni a számat, mert teljesen kirepedezik.
Nekem a tökéletes ajakápoló a The Body Shop tégelyes ajakápolója lenne, EOS-es csomagolásban :D :D