szucsnecsilla

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: -

Megnézem

Laura Biagiotti Venezia EDT

Laura Biagiotti Venezia EDT
2019. november 28.

Véletlenül akadtam rá egy akcióban, és utána olvastam. Nekem csodásan ribizlis és szilvás, később vaniliás-fűszeres. Erősen indít, de nagyon tartós,
reggeli fújás és kétszeri kézmosás (csuklómosás) után is finoman érezhető.
Imádom a régi illatokat, valahogy vonzódom ezekhez az időtlen, elegáns és nőies kreációkhoz.
Az LVB és a SÍ még maradhat a polcon felőlem nyugodtan.

Szóval ez a márka tud valamit....
Nem rég próbáltam Tőlük a Laurát és a Laura Rose-t, de azok inkább virágosak, míg ez gyümölcsös-fűszeres, nekem a rózsa szinte nem is jön elő.
Bátran próbálgassátok, isteni szerintem.

Yves Saint Laurent Opium EDP (2009)

Yves Saint Laurent Opium EDP (2009)
2019. november 19.

Nekem a spray desodor változata van meg, tisztára hasonlít egy fahéjas füstölő illatára. Nagyon fűszeres, még Givenchy Ange ou Demonjára is hajaz. Nagyon tartós, nosztalgiázva gondoltam vissza a nyolcvanas évekre. De azért nem lesz szerelem, nekem túl füstös, intenzív. A négy csillag dukál.

Amway Wistful Aroma Testpermet

Amway Wistful Aroma Testpermet
2019. szeptember 20.

Most kezdtem nem rég foglalkozni az Amway termékekkel (20 évvel ezelőtt már voltam előadásokon, és ismertem régi parfümöket, amiket már nem is gyártanak, de akkor nem fogtak meg különösen). A minap az ingyenes kiszállításhoz még hiányzott összeg, fogkrém, mosópor, deo mellé (amelyek tényleg
kiválóak) és a katalógust nézegetve, mi lenne ha kipróbálnám? Elvégre szeretem a citrusos illatokat.... Hát megrendeltem (bár a parfümszerelmem a Givenchy III. ami hipiszupiutolérhetetlenüberkirálystb.), de azért megpróbáltam. Csoda jó, tényleg friss, citrusos, de van benne valami, talán neroli, ami miatt órák múlva is bőszen próbáltam befordulni a saját aurámba, hogy újra és újra érezzem, mert elvarázsolt............... Lányok csak ajánlani tudom. Azért nem egy nagyágyú, tényleg csak testpermet, de ahhoz képest viszont nagyon tartós és finom.