szucsnecsilla

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: -

Megnézem

Lanvin Éclat d'Arpège EDP

Lanvin Éclat d'Arpège EDP
2022. január 19.

Csakis az orgona miatt rendeltem meg egy nagyon jó áru testert. Hát teljesen más: kifújáskor valóban orgona, de utána citromos, barackos, teás, friss csoda, rajtam még egy kicsit füstös is. Összességében nagyon jó. Tavaszi illatom lesz az idén, az biztos.

Issey Miyake a Drop d'Issey EDP

Issey Miyake a Drop d'Issey EDP
2022. január 10.

Ma enyém lett a drága! Az orgona miatt bármit megtettem volna érte, de féltem is egy kicsit az értékelések miatt. Volt már egy másik Issey-m, a fehér liliom illatú és az egy kicsit szintetikusabb volt. Ez sem teljesen természetes hatású ( Frederic Malle En Passant-ját nem éri utol), de azért jobb. Amit most leírok, szerintem csak egy korosztály fogja érteni 53-57 év között: ami eszembe jut róla, az az Incognitó szivárványos deója, vagy a sötétkék Rexona, egy kicsit a sárga Limara, nem is tudom. Kétségtelenül akácos is, orgonás is. Leszáradása után picit púderes, vaniliás. A mandulatej nekem egyáltalán nem jön elő. Még kisérletezem, de valószínű, hogy megtartom. Az üvege kis egyszerű, különleges. Semmiképpen nem jellegtelen parfüm, vagy szereted, vagy utálod.

Frederic Malle En Passant

Frederic Malle En Passant
2021. május 4.

Az előttem szólók mindent leírtak, teljesen egyetértek. Csakis azért írok véleményt, hogy aki hezitál és szereti az orgonát, tudjon választani.
Mindenképpen megéri, csakis ajánlani tudom. Ha az Yves Rocher egykori orgona illatú parfümje hasonlított, akkor ez viszont egy az egyben
orgona, eső áztatta orgona. Csillagos ötös!