szueszti

Regisztráció dátuma: 2011. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Paula's Choice PC4Men Face Wash

Paula's Choice PC4Men Face Wash
2016. február 7.

Earth Sourced lemosoja egy masik kontosben. Balea med ultra sensitive geles lemosojat csereltem le ra, amikor Paula korszakomat eltem, mert ugye az o termekei lekoroznek mindent, ketszer. Igazabol egy gyenged lemoso egy kis aloe gellel felturbozva, ami erezheto az illatan es az allagan is, de ennyi. Nem helyettesiti sem a sminklemosot, sem a micellas vizet, de nem is iger tobbet. Elhasznaltam, koszonom szepen jo volt, de egyszer eleg. Ennek ellenere megadom neki az ot pontot, mert kategoriajan belul jo es nem tehet arrol, hogy otod aron is arul mas ilyen termeket, akinek pedig fontos a markatudat nyujtotta biztonsagerzet, ugyis megveszi.

Neostrata Renewal Cream 12 Pha

Neostrata Renewal Cream 12 Pha
2016. február 7.

Mindenkepp erdemes mintakat probalni belole! En harmat hasznaltam el, mire belattam, csakis o a felelos a kis faggyu-gobokert. Nem vagyok pattanasra hajlamos, de ezek a komedogen osszetevok most engem sem kimeltek. Haragszom ezert, adott egy krem kimeletes PHA tartalommal+ 1% Retinol szarmazek, kategoriajan belul megfizetheto aron es akkor telipakoltak ilyenekkel, raadasul minden bortipusra ajanljak.
Egyebkent maga a krem kozepesen testes, eros sarga szinu, felkenes utan enyhen fenyes reteget kepez es nehezebben szivodik, de o ugye egy ejszakai apolo. Reggelre kisimult, egyseges arc, halvanyabb foltok (mint altalaban a retinolos kremektol) es rugyezo pattanasok...
Szamomra igy ertelmetlen a hasznalata, de a nagyon szaraz borueknel bevalhat.

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon
2015. november 17.

Életem során ezt a kozmetikumot vásároltam újra a legtöbbször. Nálunk ő a TUSFÜRDŐ, így csupa nagybetűvel, illetve a folyékony szappan is :)