szuperninaa

Regisztráció dátuma: 2013. január 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Alksebor Kenőcs

Alksebor Kenőcs
2013. szeptember 10.

Hófehér dús krém,ami hamar beszívódik a bőrbe,de hagy maga után egy zsíros réteget is,viszont reggelre ez is eltűnik és sokkal kipihentebb hidratáltabb hatású lesz a bőr. Nekem az illata is tetszik, és bár nem olyan intenzíven gyógyít mint a BP-tartalmú krémek,azért kiegészítő kezelésnek beválhat! Nem csíp,nem irritál egyáltalán.

Aknefug-Oxid Mild 50 Mg/G

Aknefug-Oxid Mild 50 Mg/G
2013. szeptember 9.

Szuper jól hat a krém,hatása mint az Akneroxidnak, de valahogy ez mégis kíméletesebben tisztít, jól beszívódik! Tényleg könnyű túladagolni,de nem csinál brutális hámlást akkor sem. Könnyebb az állaga és nagyon hatásos! Az illata szokásos BP-s illat.

Akneroxid 100 mg/g Gél

Akneroxid 100 mg/g Gél
2013. június 25.

A leghatásosabb krém! Én mindig előtte hidratálok,majd mikor beszívta szépen és kellően hidratált lesz a bőr (ez kb 15-20 perc) utána használom ezt a krémet és így egyáltalán nem csíp és nem szárít, viszont a hatása ugyanúgy megmarad.

9 ÖSSZETEVŐ

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.