szupiné

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal
2018. március 3.

Ősz óta a kedvenc arckrém, már újravettem (és fogom is). Télen nappalra is elég, estére csipkebogyóolajjal turbózom. Pattanásokat egyáltalán nem okoz, gyorsan beszívódik. A visszafogott illatát nagyon szeretem, sőt a párom is engedi, hogy bekrémezzem :D
A pirosság is visszahúzódott a legutóbb használt, illatosított arckrémemhez képest.

Balea Lábápoló Balzsam

Balea Lábápoló Balzsam
2017. június 1.

Végigmentem már majdnem minden baleás lábkrémen, de nekem ez a kedvencem. Gyorsabban beszívódik, mint a teafás (nyáron még zoknit sem húzok rá, de nem kenem össze az ágyneműt), hosszabban hidratál, mint az ureás. Nekem bejön az illata, kézre is szoktam használni.

Sephora Cream Lip Stain

Sephora Cream Lip Stain
2017. április 12.

17-es, sötétpiros árnyalatot vettem meg magamnak külföldön. Röviden imádat :)
A formulája kicsit hígabb, csúszósabb, ezért felvitelkor nagyon lassan és óvatosan kell bánnom vele, mert korrigálni nehéz. Ha már fent van, nem is érzem, hogy bármi lenne a számon, nem feszít, nem szárít. A finise bársony! Konkrétan mintha bársony lenne a számon, csodaszép. Nekem semmit nem fog be, ruha-pasiálló. Arctisztító kendővel meg olajos lemosóval viszont simán lejön. Tervezek még további színeket belőle...