SzySza

Regisztráció dátuma: 2015. február 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Imari Fantasy Kölni

Avon Imari Fantasy Kölni
2018. július 17.

Avon illatokban nagyon finnyas vagyok, de ez egeszen fini. Nem az a halal edes, amit imadok, de egeszen megbekeltem vele. Plane, hogy akciosan sikerult megkapnom. :)

Oriflame Univerzális Balzsam Törpemálnamag-Olajjal

Oriflame Univerzális Balzsam Törpemálnamag-Olajjal
2018. július 3.

En sajnos lehuzom. Ajakapolonak nalam nem valt be, konyokre jo. Az illata tenyleg allati finom, mint az osszesnek, nekem a cseresznyes a kedvenc. Akciosan megeri, elfogy alapon, de teljes arat azert nem! :)

Oriflame Cseresznyés Univerzális Balzsam

Oriflame Cseresznyés Univerzális Balzsam
2018. július 3.

Isteni finom amarettos, mandulas illata van a cseresznye mellett. Ilyen himi humi balzsamnak jo. A torpemalnas tarsaval egyutt van meg, akciosan vettem oket, igy oke, 500 ft korul. Tobbet nem er. Eleg gyenge a hatasa, bar ha nagyon szaraz a konyokom arra kenem, vagy orr ha nagyon szaraz, bar a mentolos orrkrem a best erre a celra. :) Szoval ajakapolonak sajnos semmit nem er nalam, maximum konyok, szemkornyek, vagy kezkrem ha nagyon szaradna a borom. A beszivodasa is gyenge, bar az illatat sokaig erezni az tuti. Az a legjobb benne. :) Azert a taskamba bevagom egy kezkrem melle, biztos ami tuti, de teljes aron eszembe nem jutna megvenni. Akciosan is csak az illata miatt! :D