Szyszyyke

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Adrienne Feller Aromazen Aminea Arcolaj

Adrienne Feller Aromazen Aminea Arcolaj
2017. május 15.

Sajnos még csak most volt szerencsém megismerkedni Adrienne Feller csodálatos termékeivel. Ha előbb halottam volna róla, a bőrömnek se kellett volna a hiper-szupernek hírdetett koreai krémekkel megbirkóznia. A bőrömmel soha semmi problémám nem volt, soha nem voltam pattanásos,mitesszeres, amit a koreai kozmetikumok elintéztek nekem ☹ De végre sikerűlt ezt a terméket is megismernem, ami 3 nap alatt rendbetettem a bőrömet! Az illata valóban gyógynövényes, de én szeretem 😀 Könnyen beszívódik, nem ragad, nem fénylik a bőröm tőle. Én a hungarien spring arcpermetet használom elötte, és ez így valóban gyönyörű, EGÉSZSÉGES arcképet ad. Imádom 😀

Versace Eros

Versace Eros
2016. január 28.

Mivel nekem megvan a női változata, amit imádok, gondoltam a páromnak beszerzem a férfi változatot...és milyen jól tettem :) Imádom rajta, eszméletlenül jó illata van. Eddig az armani code volt a favorit, de neki sikerült letaszítania a trónról :) A Versace kiválóan összerakta mind a két illatot :)

Nivea Creme Tubusos

Nivea Creme Tubusos
2016. január 23.

Jaj...annyira örültem mikor megláttam a tubusos változatot :) Nagyon érzékeny a bőröm, télen szétrepedezik, nagyon fáj. A régi kiszerelésű kis dobozba zárt csoda mindíg az éjjeliszekrényemen van. Most már magammal tudom vinni bárhova a táskámban :) Imádom mind a két kiszerelést, de ezt egy picit jobban :)