Best of Beauty 2019

szzh01

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: -

Megnézem

A'PIEU Pure Block Mild Plus Sun Cream SPF32 / PA++

A'PIEU Pure Block Mild Plus Sun Cream SPF32 / PA++
2019. június 19.

Hosszas fényvédő keresgélésem végállomása jelenleg ez a krém, kijelenthetem, hogy nagyon elégedett vagyok vele.
Sok szempontom volt: fizikai védelem, legalább UV30 faktorszám, szép, minél természetesebb INCI, fehér réteg nélkül, alacsony árfekvés...nem könnyű.

Ez a krém szinte tökéletesen teljesíti ezeket az elvárásokat. A közepesen sűrű fehér krémet nagyon jól beszívja a bőröm, meglepően könnyű eldolgozni, nem hagy vastag, nehéz réteget maga után, érzetre is el lehet róla felejtkezni (ellentétben más fényvédőkkel, amik egész nap ott csücsültek, elnehezítve az arcomat).
Körkörösen alaposan be kell dolgozni a bőrbe. Kell egy pár perc, amíg beszívódik, kiegyenlítődik. Egészen minimálisan marad utána fényes az arcom, a fehérség 99%-ban eltűnik. Nagyon jó, hogy nem szárítja rommá a szemem alatti részt, pedig ezt is szokták más társai csinálni velem.
Nem használok alapozót, kicsit rápúderezek a T-zónára és a felső szemhéjamra, máshol az enyhe csillogása nem zavaró, sőt, egészséges bőrhatást kelt.
Kb. 2 hónapja használom, voltam vele napon is, a szeplőim, májfoltjaim nem jöttek ki jobban, tehát úgy tűnik, valóban véd.
Vettem is belőle utánpótlást, annyira tetszik, hogy egész évben ezt tervezem használni.

Melao Miracle Retinol Hidratáló Krém

Melao Miracle Retinol Hidratáló Krém
2019. június 19.

Elhasználtam belőle két tégellyel. Nem rossz krém, hidratálónak OK, de mást nem tud.
Pigmentfoltjaimra hatástalan volt, és a retinolban is kissé kételkedem, hogy van-e benne egyáltalán. Minden esetre egy korrekt, különleges csomagolású, semleges, nem irritáló (érzékeny szem körül sem) nappali krémnek megteszi, de semmi extra. Elég gyorsan elfogyott, és az adagolója a közepétől tönkrement.
Nem vettem meg harmadjára, nem volt akkora nagy bumm, habár az ára nagyon kedvező.

Sidmool Aloe Brightening Gel

Sidmool Aloe Brightening Gel
2019. június 19.

Fantasztikus INCI, fantasztikus hatású termék! Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla.
Minden földi jó benne van, ami a szomjas bőrre jó hatással van. Áttetsző, folyékony géles állagú, semleges illatú hidratáló gél van a 120 ml-es tubusban.
Kb. 2 hónapja használom arcra és dekoltázrsa, nem spórolva vele, a fele fogyott el. Tonik után alkalmazom, nyári melegben önmagában csak ezt, utána már csak a fényvédő jön. Jól felszívódik, ultra könnyű, nem ragad, nem fénylik, nem iritál. Egész nap folyamán ellátja megfelelően a bőrömet, ami már az igényes életkorban van. A szemem alatti legvízhiányosabb területet is szépen feltölti, kifeszíti a ráncokat.
Ráadásul nevetséges áron, 2500 Ft körüli összegért (6.5 GBP) vettem az ebay-en. Remélem, még sokáig kapható lesz - főként ezért az összegért. Maximális 5 csillag!

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ