szzh01

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Alverde Kézápoló Krém Bio Aloe Verával és Frangipáni-Kivonattal

Alverde Kézápoló Krém Bio Aloe Verával és Frangipáni-Kivonattal
2020. február 23.

Középkategóriás tudású kézkrém. Kimondottan könnyed, folyékony az állaga, a hatása is ennek megfelelő.
Azonnal hidratál, gyors segélynek jó, de nem táplál eléggé, hosszú távon nem nyújt megoldást.
Kipróbáltam, mert kíváncsi voltam rá, de nem veszem újra, mert semmi extra.

Alverde Perfekter Teint Szépségesszencia Bio Lótuszvirág Kivonattal

Alverde Perfekter Teint Szépségesszencia Bio Lótuszvirág Kivonattal
2020. február 23.

Elhasználtam belőle egy tubussal, napi rendszerességgel az esti rutinomba építve a tonik után. Maximálisan elégedett vagyok vele, nagyon megkedveltem.

Átlátszó, kissé géles állagú, szagtalan vízszerű folyadék van a csinos kis fejre állítható tubusban. Gyorsan felszívódott, pedig elég sokat használtam belőle, nem számoltam de kb. legalább 10 cseppnyit, mert nagyon könnyen felvette a bőröm, egyáltalán nem ragad és nem tömíti el a pórusokat, az utána következő krémek is jól fel tudtak szívódni. Kicsit aggódtam a benne levő, előkelő helyet elfoglaló denaturált alkohol miatt, de a használat során egyáltalán semmilyen negatív, szárító vagy irritáló hatást nem tapasztaltam.

Tartottam a csomagolásától a korábbi vélemények miatt, de nekem semmi gondom nem volt, szuperül záródik a kupak, jól adagolható a hosszúkás csőrrel a termék, s a kifogyáskor is kiadagolja még az utolsó cseppet is, nem marad semmi a tubusban, még a falán sem (amikor elfogyott, szokásom szerint felvágtam a tubust és megnéztem). Szerintem nagyon profi és mutatós a csomagolás (elképzelhető, hogy változtattak rajta).

Hosszú távú hatását nem tudom teljesen reálisan megítélni, a bőrképem az utóbbi negyed évben nem romlott, sőt talán egy kicsit javult is; bár többféle termékkel is bombázom a cél érdekében; de hiszek benne, hogy ez a termék is segít elodázni a bőröm öregedését. Több hónapig elég volt (kb. negyedévig talán) napi 1x-i bőséges használat mellett, így az árát is igen kedvezőnek találom. Nálam 5 csillag!

Maycheer Pang Pang Hajtő Színező Púder

Maycheer Pang Pang Hajtő Színező Púder
2020. február 20.

A hajtövemnél kétoldalt található lyukak/foltok színezésére használom ezt a szuper cuccot, amit az Ali-n vettem fillérekért. Mindig is hiányos volt a hajvonalam, így ha felkötöttem a hajam, zavart a látvány, úgy néz ki, mintha kopaszodnék kétoldalt. Valamint a nagyon vékony szálú hajam miatt a hajtöveknél is helyenként kiviláglik a fejbőröm ha copfba kötöm. Kitűnő megoldás erre ez a termék. Barna színben vettem a vöröses barna hennázott hajamra, szépen egybeolvad vele, nem látszik a különbség. Egész nap kitart a hatás, nem kenődik, nem csúszik el.
Használata után tömöttebbnek, dúsabbnak tűnik a hajvonalam, eltűnnek a fehéren világító részek.
A kiszerelés nagyon cuki és egyben profi, egy szivacsos applikátor van a tégely aljába rejtve, felül található a krémpúder állagú termék. Nagyon kis kompakt, helyes és professzionális a csomagolás, ennyi pénzért meglepő. Nekem must have darab lett, mivel egy sok évtizedes problémámat oldotta meg.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ