szzh01

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Neutrogena Skin Detox 2in1 Clarifying Clay Wash Mask

Neutrogena Skin Detox 2in1 Clarifying Clay Wash Mask
2021. július 20.

Hetente kb. 2x használom pakolásként, általában reggelente, kiváltva vele az arclemosást is, kb 4-5 percig hagyom fent.
Zuhanyzás előtt vastagon felhordom az enyhén megnedvesített arcbőrömre és dekoltázsomra, majd a zuhanyban nagyon alaposan és hosszasan leöblítem a tusolófej segítségével. A menthol miatt nagyon hideg, hűs érzete van még percekkel később is. Szerencsére engem nem irritál. A bőröm szebb lesz utána, a pórusaim kisebbek lesznek és fényesebb, élettelibb lesz a bőr.
Nem egy nélkülözhetetlen termék, de jó ha van itthon. Még mindig az első tubusnál járok, szerintem még a fele sem fogyott el, pedig lehet, már 1 éve is megvan, szóval nagyon gazdaságos.
Az erős mentol miatt szerintem sokaknak problémás lehet, én elvagyok vele, de ha lenne választásom kihagynám belőle. Mindennapos arclemosónak semmiképpen nem választanám.

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2021. július 11.

Hatalmas lelkesedéssel csaptam le rá, amikor a Skinsmart behozta, egyből 2 flakonnal is betáraztam belőle.
A szép INCI és a brutál jó ár, valamint a meggyőző leírás lendített egyből dupla adag vásárlása felé.

Nos, az első tubus közepe felé többször megbántam ezt, még eladáson is gondolkodtam, de mostanra, - tegnap nyitottam ki a másodikat (nekem egyébként 3 hónapig volt elég 1 tubus, nagyrészt csak ezt használtam ezidő alatt) - valahogy konszolidálódott vele a viszonyom, most már elhasználom, s ha jobb ár-érték arányút nem találok, hűvösebb évszakokra szerintem meg is tartom.

Annyi a bajom vele, hogy iszonyúan ragad és fénylik, kicsit fullasztja is a bőrömet. Akármennyit is várok vele, ha felviszem az elvi mennyiséget (vagy majdnem annyit :-)), akkor nem szívódik fel, még úgy sem igazán, ha szinte semmi mást nem teszek fel reggel az arcomra, legfeljebb egy kis hyaluron vagy C vitamin szérumot, pedig érett, szomjas bőröm van, ami nehezebb krémeket is szépen beszippant. Gyakran végződik fél óra várakozás papírzsepis felitatással, hogy sminkelni tudjak. Lepúderezés sokat segít rajta, napközben csak kicsit fényesedik át, ha már van rajta púder. Aki reggel rohan, annak ez nem kivitelezhető nyilván, hogy min. fél órát várjon, majd felitatgasson.
Szemkörnyékre is jó, nem bántja, de ha belemegy, tényleg csíp, szóval figyelmesen kell szemtájékra felvinni, s úgy nem lesz baj.
Néha nekem is kukacosodik, nem sikerült rájönni, mi okozhatja, hisz közel azonos mindig a reggeli rutinom, így nem logikus, hogy néha csinálja, néha meg nem... Hacsak nem arról van szó, hogy a krém a tubusban nem teljesen homogén. (?)
Tipródok a 3 és 4 csillag között, végül megadom a nagyon gyenge 4-est, ebbe az irányba a kimagaslóan jó ár-érték arány lökött.
Jövő nyárnak szerintem semmiképp nem ezzel fogok nekiindulni, mindenképpen keresek egy könnyedebb fluid fényvédőt, ami nem ragad, nem csillog. A 30-as fluidja sajnos nekem nem jöhet szóba nyárra, mert kell az 50 faktor a pigmentfoltos bőrömre.

UPDATE: Ma reggel besokalltam. Csak ezt kentem fel, és nem is olyan nagyon vastagon, mivel tudtam, hogy nem mozdulok ki itthonról. Mégis csupa ragacs és csillogás maradt a fejem utána, pedig ma - végre - nem is volt akkora kánikula. Vastag púderezés után elviselhető lett, de revideálom nézeteimet és átírom 3 csillagra az értékelését emiatt, ez így nem állapot szerintem!

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2021. június 23.

Szuper ez a termék, számunkra a best tusfürdő ever! Az egész család (érzékeny bőrű gyerek és felnőtt) ezt használja tusolásra és arclemosásra.
Nagyon gyengéd a bőrhöz, nem szárít, kicsit ápol is, megúszható mellette a gyakori testápolózás is.
Kellemes, tejszerű állagú fehér hígabb krém van a praktikus pumpálós flakonban, aminek semleges (de nem büdös - mint ahogy az időnként lenni szokott a mindenmentes kozmetikumoknál !) illata van. Méltón illik rá a "balzsam" elnevezés.
A Rossmann hasonló Babydream tusfürdőjét cseréltem le vele. Az is jó volt, de ez sokkal jobb, és egy picikét még olcsóbb is.
Én is Cerave krémes lemosót használok arcra, de amióta ez megvan, többször kipróbáltam arcra ezt is, és igazából nem látok semmi különbséget a kettő között, szóval szerintem ha elfogy a Cerave, nem fogok újra mélyen zsebbe nyúlni érte, mert ez is tökéletesen megfelel helyette.
Remélem, hogy nem fogja soha megszüntetni a dm ezt a szuper terméket, mert mi állandó vásárlói maradunk.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ