szzh01

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Maybelline Lip Lifter Gloss

Maybelline Lip Lifter Gloss
2022. július 27.

Wishes Évin láttam meg egy KM kedvences videóban, első látásra szerelem volt. A 004 silk árnyalat van meg, imádom a színét és a fényét, nagyon feldobja az arcomat. Nem szárít egyáltalán.
Nem vagyok nagy szájfényes, de úgy rémlik, ez egy fokkal kevésbé ragad, mint amiket régen használtam, de azt azért nem állítanám, hogy egyáltalán nem ragad és hogy ne tapadna bele a hajam.
Sajnos nagyon kevéssé tartós, ha semmit nem csinálok, akkor is eltűnik szépen fokozatosan az ajkaimról 2-3 óra múlva.

Catrice Holiday Skin Luminous Bronzosító

Catrice Holiday Skin Luminous Bronzosító
2022. július 22.

Az itteni vélemények hatására a világosabb árnyalatot vettem meg - amit magamtól sosem tettem volna. Köszi lányok! :-)
Úgy tűnik, mintha nem is lenne színe, de mégis: miután felviszem a bőrömre egy nagy bronzosító ecsettel, nagyon kellemes, egészséges összhatást eredményez. Finom, selymesen krémes felhordva, nagyon szépen, egyenletesen terül, és egységesíti, simítja a bőrképet.

Egy ideje már leegyszerűsítve a sminkelést és az ehhez használt anyagokat - bronzosítóval színezem a felső szemhéjam külső felét és a mélyítő vonalamat is. Itt is szépen mutat, bár egy kicsit határeset, talán egyedül itt lehetne sötétebb. Ezért megvettem a sötétebb árnyalatot (ami jóval sötétebb, nagyon óvatosan kell adagolni), és azt használom a mélyítő vonalba, ha egy kicsit komolyabb sminket szeretnék.
A (világosabb) árnyalatról még annyit, hogy nagyon különleges színe van, kicsit zöldes-olajos beütéssel. Ne ijedjetek meg, ez nem átütő, de valahogy mégis van benne egy kis olívás árnyalat. Nekem nagyon jól áll, világosabb (de nem hófehér), szeplős bőröm van, enyhén vörösbe hajló középbarna hajszínnel. Rajtam nagyon természetes és egészséges az összhatás.
Valóban van illata, olyan makadámdiós, amit én pár órán keresztül érzek, nekem tetszik, nem tolakodó. Bár a parfümöt abszolút nem tartom szükségesnek benne.

A tégely zsanérja kb. 2 hónap után letörött, pedig extrém módom vigyáztam rá, és a belső perem is kipattogzott mostanra. Gyakorlatilag minden dekorkozmetikumom így néz ki egy idő után, sminkeléskor tele van különálló fedelekkel a mosdó széle - ez elég zavaró. Igaz, nem használok drága kozmetikumokat, így nem tudom, azoknak a csomagolása mennyire lehet tartós, lehet, ez az olcsóság átka...
Van még egy bajom, a Talc. De ezzel nincs mit tenni, hogy az összes púder, bronzosító, pirosító stb. tartalmazza. Tud esetleg valaki talc mentes termékeket ajánlani?

Lovely Pump-Up Waterproof Vízálló Szempillaspirál

Lovely Pump-Up Waterproof Vízálló Szempillaspirál
2022. július 19.

Megelégeltem, hogy nyaranta szétkönnyezem a legkisebb szellőben vagy napsütésben a sminkemet, így gondoltam, nyárra veszek vízállót; erre esett a választásom.
Elsőre telitalálat számomra. A legnagyobb félelmem az volt, hogy napi szinten használva majd kiszárítja, letöredezteti a pilláimat, de lassan 2 hónap után sem történt semmi ilyesmi.
Vizezős bevetése még nem volt, de a hétköznapi dolgokat (könnyezés, pára, véletlen szemdörzsölés, stb.) tökéletesen állja, meg sem mozdul.
Szép hosszú és dús pillákat csinál, én 2-3x átmegyek vele. Amit különösen szeretek a keféjében, hogy a belső szemzugban lévő nagyon vékony, nagyon rövid pillákat is elérem vele.
Kétfázisú szemfesték lemosóval könnyen eltávolítható. (Mellesleg most vettem a Lidlben Cien lemosót, nevetséges 350 Ft-ért, ami tökéletesen leviszi. Előtte Mixa-t használtam, de az pont 3x ennyibe kerül.)
A csomagolása nem igazán az én stílusom, de rájöttem, hogy az előnye az, hogy a feltűnő színei miatt reggelente nagyon könnyen megtalálom a többi sminkcucc között.
Árban is nagyon kedvező, remélem, sokáig kapható lesz.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ